Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na erre mit mindotok? Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na erre mit mindotok? Eddig nem ugráltak körül a nők ( voltak barátnőim : ) ). Most, hogy meg van az "új" (8 éves) Audi A3asom egyre többen szemeznek, közelednek felém. Ez szerintem magáért beszél. : )

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 22:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudod miért akkor mi a francnak írod ki a kérdést??

Mellesleg én szarnék az autódra! Na erre varrj gombot!

2016. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem a kocsid miatt, egész egyszerűen azt veszed észre, amit észre akarsz venni. Ha te azt hiszed, hogy akkor leszel vonzó a nők számára, ha van egy közép kategóriás autód, akkor ezt fogod észrevenni. Ez egy ilyen placebo hatás, semmi köze a valósághoz. De bizonyos embereknél ez működik, a kórházakban is rengeteg beteg placebo-t kap, amitől jobban lesz, mert azt hiszi, hogy a gyógyszer segít rajta, holott minden fejben dől el.
2016. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
43%

Engem inkább az szokott ilyen esetben a legjobban zavarni, hogy értelmes, művelt, racionális felfogású nőknek is kinyílik a csipája (súlyosabb esetben átázik a bugyija), akik szerint szintén nem számít a pénz.


Meséltem már, hogy a volt főnököm matt fekete, krómfelnis Mitsubishi Lancerjét vezettem fél napon keresztül a belvárosban, kockás ingben, farmerben? Amikor kiszálltam a kocsiból, azt látni kellett volna, hogy a nők 90%-a zabált a tekintetével.

2016. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy mégis, milyen közegben találkozhatnak úgy veled, hogy egyszerre lássák az autód is és szemezni is tudjanak veled? Mert amikor pl a zebrán vagy egy parkolón megyek keresztül, akkor megnézem az autókat magam mellett, de nem azért, mert ilyen vagy olyan márkájú, hanem figyelem, hogy mennyire biztonságos nekem gyalogosként elhaladnom mellette. Ha meg az emberhez elég közel állok (már fizikai távolságra értve), hogy szemezni tudjunk, akkor ott nem igazán van jelen egy jármű sem. Szóval őszintén szólva, el nem tudom képzelni, hogy mégis milyen szituáció lehet az, amiben te és az autó és a szemezés/női közeledés mind egyszerre van jelen. Max azt tudom elképzelni, hogy párszor az út szélén parkoltál, kiszálltál, valaki rád nézett, te ezt pozitívumnak vetted, feldobta a napod, magabiztosabb és jobb kedvű voltál, ami miatt többen észrevettek, és ez még inkább turbózta az önbizalmad és mintegy spirálként egyre jobb és jobb élményeket szereztél, amit mind egy kezdeti pillanathoz kötöttél- amivel nincs baj, csak itt korrelációról és nem kauzalitásról beszélünk, ergo a kérdésed sem beszél magáért.
2016. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

1. Nyugtatót kérsz esetleg? :) Az igazság fáj tudom.... Nekem is szokott. :)


2. Lehet van benne vmi, én nem így gondolom. De köszi az értelmes választ! :)


3. Látom Te érted, tapasztaltad amiről beszélek. :)

2016. okt. 9. 22:44
 6/43 anonim ***** válasza:
14%
Audi, Mitsubishi, BMW, mindegy, csak a gazdagságot tükrözze.
2016. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%
Na és arra mit mondasz, hogy én tömegközlekedéssel közlekedek, és még szeretem is, mert utazás közben tudok olvasni?... Teszek az autódra, azt sem tudnám megmondani, hogy melyik az A3-as, szeretek autós rendezvényekre járni, mert élvezem a programot és azt a hangulatot, de nem értek a kocsikhoz, nem tudom megmondani, melyik melyik, jogosítványom sincs.
2016. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

4ik. Igen parkoltam út széllén . Azt meg eltudod dönteni ha a kocsi mellett is állsz, hogy a kocsit v téged néznek felváltva, vagy egyszerre mind a 2t. A másik eset meg egy bevásárlóközpont parkolóhában történt ott a kisasszony nézte a kocsimat, mikor meg bementem

már vigyorgott rám, csak az a baj, hogy eddig észre sem vett (ismerem az alanyt) , mist meg milyen érdekes megjegyezte , hogy szép a kocsim is , lenne e kedvem meginni valamit? a baj, csak az hogy nem hatott meg:(

2016. okt. 9. 22:49
 9/43 anonim ***** válasza:
87%
Na ennél már csak az volt durvább,mikor nő létemre vezettem egy ismerősöm Lamboját. Gondolom nem kell részleteznem mit láttam a pasikon. 😁
2016. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%

" Nyugtatót kérsz esetleg? :) Az igazság fáj tudom.... Nekem is szokott. :)"


De utálom az ilyen férfiakat! Állandó általánosítgatás!

Bunkó, beképzelt, játsza az agyát,arrogáns, ő mindent jobban tud!

Intelligencia szintje közel 0. Ugyanis intelligens ember nem általánosít!

Kit érdekel, hogy van-e kocsija vagy sem?! Ez max téged izgat!

Szerintetek minden nő ugyanolyan, ki mondta,hogy próbáld ki az összeset?!

2016. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!