Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kővér férfiakat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kővér férfiakat miért utásitjátok el ha közelednek felétek? és mért csak barát ként kezelitek őket?

Figyelt kérdés

Ha van egy kövér férfi, mi az első véleményetek ? ő már nem is ember?, vagy nem tud szexelni ? esetleg valaki aki volt már kövér férfival mi a véleménye...?


28/F


UI: Az egyik barátom nem igazán találja a párját az életben és meg kért tegyem fel a kérdést.



2015. okt. 23. 06:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban egy 70 kg nőt is lekövéreznek. Egyébként nem mindegy hogy mennyire elhízott. Például nekem bejönek a mackós alkati pasik, de ha már ilyen kövér hogy szétfolyik az már engem is taszítana
2015. okt. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Ízlések és pofonok, kinek ez, kinek az tetszik.


Én alapjáraton elutasítom a kövéres férfiakat, mert nem jönnek be és kész! De nem velük van a baj, egyszerűen csak az én ízlésemnek és tetszési mércémnek nem felelnek meg!


Nem kell mindenkinek tetszeni, ezt is jó lenne már felfogni!


Próbálkozzon ő is molettes hölgyekkel!

2015. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
En pl. Sokkal jobban szeretem az olyan ferfiakat, akik kinezetben, kb olyan jo pasik, mint amennyire en jo no. En ormal testakatu alacsony no vagyok, es pl nem vonzanak a kisse ducibb, vagy nagyon magas, vagy nagyon vekony pasik sem. Ugy gondoo, hogy ha egy nalam sokkal jobb kinezetu pasival kezdeek ki, es osszejonne a dolg, folyton bizonytalaln lennek, hogy esetleg megcsal, mert vanak nalam jobb nok, de akik meg nagyon kulonboznek
2015. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Azok, nem vonzanak. (Bocsi valamiert elkuldtem, mielottbefejeztem volna...)
2015. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
Mert kövérek. A nőknek csak a külső számít, ha az nem tökéletes, akkor esélytelen vagy.
2015. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én sokáig kifejezetten duci pasikat kerestem, a férjem is az:)

Persze ő is olyan mint a többi..... Tök mindegy, hogy néz ki, ha nem szeret:) most már rájöttem. De talán én vagyok túl jó, a pénzre kéne mennem nekem is...

2015. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A mostani barátom eléggé mackós, de így szeretem, és nem zavar még a szex során sem :)

Volt egy srác akivel randiztam előtte, ő kimondottan túlsúlyos volt, vele is összejöttem volna, de a belső értékeink nem passzoltak össze.

2015. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sajnos a pasik is igy vannak. Egy nyolcvan kilos not is ledagadtoznak.

A mackos pasi rendben van. Akihez lehet bujni es van pocakja!

Viszont nekem sem jon be egy koverebb pasi. Nem eloitelet. Csak nem illenenk egybe meg egypocakossal sem. Szeretek reggelente futni jarni. Szeretek eljarni edzoterembe. Odafigyelek mit eszek es vele ez nem menne. Megmasitani pedig nem szeretnem mert akk mar nem is o lenne. Egy ferfival aki a parom jo elmenne edzeni egyet. Kellemesen elfaradni. :)

En "csak" ezert nem szeretnek egy koverebb pasit.

2015. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%
Egy 70-80 kilós nő, már ne is haragudjatok, de dagadtnak számít, igen. Hacsaknem 180 fölötti magassága van. Egyébként meg lehet tenni a kövérség ellen, ha emiatt nem kell az ember senkinek.
2015. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen nem igaz, mint láthatod, több lány írta itt is, hogy kifejezzeten a duci vagy mackós férfiak a zsánere. Amúgy meg a külső egy dolog és ezenfelül egy másik dolog, hogy milyen személyiség vagy. És most nem arra a bulls-re gondolok, hogy legyél lovag stb., azok hülyeségek, arra gondolok, hogyha mondjuk jó a dumád, akkor a legtöbb nőt ágybaviheted (tisztelet a kivételnek), sőt, érzelmeik fognak támadni irántad. Na jó, a jó duma lehet, hogy nem személyiségvonás, hanem készség. Amúgy meg ha ettől függetlenül is zavre a kövérség (vagy a barátodat), akkor lehet tenni ellene. Ha betegség miatt van, akkor elnézést!
2015. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!