Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátok által csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok által csúnyának mondott 33 éves férfiként elég ha regisztrálok társkeresőre vagy tennem is kell valamit?

Figyelt kérdés

Anyukámmal lakok együtt és barátaim szerint csúnya vagyok de szerintem elég jól nézek ki.

Anyukám nagyon szeretné hogy egy kislánnyal legyek már.

Én annyira nem vagyok ezen . anyukám azt mondta regisztráljak ilyen online társkeresőre és hogy fizetné is nekem mert már szeretne unokákat.

Viszonyt nekem erre nincs időm energiám. Szóval akkor ezért tenni kell vagy azért így is jön barátnő?


2016. okt. 10. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Becsipogott a troll detektorom. :-)
2016. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Nem értem. Milyen troll?
2016. okt. 10. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hátad közepére nem hiányzik a nagy családi idill de még egy párkapcsolat se akkor mit akarsz ezzel az egésszel elérni?
2016. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Na ezen visítottamén is. :D Szeetme unokákat, meg kis lánnnyal. :D Mar itt ki....ta a biztosítékot. :D
2016. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: "Milyen troll?" - Hát te! Ennek az egész kérdésnek olyan kamurépa szaga van, hogy a Déli Sarkig bűzlik...! :)))
2016. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. De tényleg nem értem miért vannak ennek ilyen hazugság szaga....
2016. okt. 10. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, hogy akarsz-e barátnőt vagy sem. Igen, tenni kell érte. Sőt ha megvan a lány, akkor még többet, hogy megtartsd.
2016. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Komolyan van ennyire hülye ember? A netes társkeresés is pont olyan mint az élő. Csak (ha egyáltalán eljutsz a találkozásig) még szopsz előtte úgy ezerszer. Ez idő, pénz, belefektetett energia, és a hülye piccsák elviselése 1-2 évig. 1000-ből 1 lány ha normális ott.
2016. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néha vegyél egy lottót.
2016. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Regisztrálj, és bemutatkozásként azt a szöveget írd ki, amit ide.

Semmi dolgod ne lesz utána.

2016. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!