Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Néha nem szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Néha nem szoktátok letesztelni a párotokat ismerősök, más nők által, hogy hűséges -e hozzátok?

Figyelt kérdés
Ugye, ha írna neki facebookon egy csinos-dögös nő, 10 ből 7-8 kapcsolatban lévő férfi reagálna. Ez szinte biztos. Nem lennétek féltékenyek, ha ez kiderülne, hogy mással is ágyba búja?
2016. aug. 16. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Engem is foglalkozatott mar ez a tema de teljesen gerinctelensegnek tartottam es ehez ugy erzem tul nagy bizalmatlansagnak kellene lenni! Nem tudnek igy "kicseszi" vele! De arra nagyon kivancsi vagyok hogy valaki csinalta-e mar, valamint utanna kiderult-e, hogy o volt az a "dogos no"! :D
2016. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én sajnos csináltam bevallom. Igaz férfi vagyok. Írtam egy jóképű pasi által barátnőmnek, de ugye ez facebookos kamuprofil volt. Sajnos visszaírt neki (vagyis nekem). Aztán felfedtem a dolgot és hevesen vitáztunk. Még a végén én voltam a hibás (persze az vagyok, de csak meg akartam győződni), ő meg nem, hogy el akart menni randira a kamuprofilos sráccal. Szakítottunk is.
2016. aug. 16. 23:56
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt úgy hogy nincs párom, még akkor is elkerülném az ilyesmit és egyértelműen elterelném a témát, még ha el is kezdenék beszélgetni egy olyannal, aki random rám ír facebook-on, és el akar csábtani. Másrészről, már ne is haragudj, de gusztustalan ha ilyet csinál valaki, hogy tesztelgeti a párját. Hol a bizalom?
2016. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg az en parom is ki akadnak ha ilyent csinalnek es valahol meg is ertenem! Jogosqn dobtad, valoszinuleg en is dobtam volna a baratom ilyen helyzetben, viszont lehet hogy a helyzetet nem ugy latod at ahogy volt! Marmint persze ezt neked kellett erezned de pl engem folyamatosan "zaklatott" egy eleg fura hapek! Amit persze a baratomnak is meg mutattam! Nem foglalkoztam vele de egy ido utan annyira idegesitett hogy kerlelt konyorgott hogy talalkozzunk!

Aztan a baratom elott irtam neki higy van talalkozzunk meg helyet is idot is irtam neki, es kozosen nevettunk rajta hogy igy talan majd le fog kopni!

Igazabol letilthattam volna de igy "mokasabbnak" tartottam!

Na most ha ezt nem mutatom meg a paromnak, es o latja meg utolag, vagy o a fura hapek az en tudtom nelkul igy eleg cink lett volna es valoszinuleg nem tudtam volna kimagyarazni hiaba mondtam volna igazat! :D

2016. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Aljas és gusztustalan dolog, eszembe sem jutna ilyet tenni, nem vagyok egy ekkora féreg. Velem tenné ezt bárki, azonnal szakítás lenne belőle, bizalom nélkül semmit nem ér az egész, féltékeny emberrel meg alapból nem kezdek, mert egy undorító tulajdonság.


De az is bőven megéri a pénzét, aki a hagyja, hogy kikezdjenek vele, miközben kapcsolatban van, nem kevésbé gusztustalan viselkedés. Kár, hogy nem maradtatok együtt, pont összeillettetek.

2016. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Az exem ugyanezt csinálta velem, ezért is lett ex.Ha nem bízik meg bennem, akkor ne legyen velem.
2016. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Ahogyan nem ellenorzom a telefonjat sem.undorito.
2016. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

de most komolyan ...

ha ráírsz már csak udvariasságból is válaszol

ja azért mert a fészen beszélgetnek már egyből szex is lenne ???


és hol a bizalom ?

2016. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék arra hogy a barátnőd mivel védekezett. Mert ha engem akarnának így tesztelni, akkor egyből 2 dolog jutna az eszembe. Egyrészt elkezdenék gondolkozni hogy hogy szivassam meg ezért a barátnőmet, (apró ugratás persze :), másrészt hogy hogy az istenbe találta meg a facebook profilomat. Még azok is kérdezgetni szokták hogy melyik vagyok, akit személyesen ismerek 15 éve. :)
2016. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ha annyira nem bíznék páromban, hogy ilyesmi jusson eszembe, akkor tesztelgetés nélkül is dobnám.
2016. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!