Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a túlságosan mosolygós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a túlságosan mosolygós pasik bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy ok nélkül el kezd mosolyogni, vigyorogni, amikor nem is lenne indokolt. Volt már ilyenben részetek? (nem rólam van szó)

2016. okt. 10. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem fura lenne, ha valaki ok nélkül mosolyogna, grimaszolna, sírna, akármi.
2016. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért mosolyog, mert engem meglát, az imponálna.
2016. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyik haveromról van szó igazából és furán hangzik lehet, de egyszerűen el kezd mosolyogni egy idő után. Egyszerűen nem tudja összecsukni a száját.
2016. okt. 10. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
én a komoly embereket szeretem, inkább nem kéne ilyen
2016. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma, sőt. :)
2016. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jobb szeretem ha egy pasi mosolygós mint mogorva. Ismerek egy pasit akinek alapvetően mogorva, ijesztő tekintete van, sokan tartanak is tőle, még én is. De amikor elkezd mosolyogni, akkor az nagyon jól áll neki, szinte eltudok olvadni a látványától. Persze van is barátnője a srácnak, a barátnője is kis alacsony csajszi, ő is hihetetlen mosolygós jellem.
2016. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ricciardonak is van valami csaja, nem? :D mondjuk lehet nem a mosolya miatt :D
2016. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet jókedélyű is, meg amolyan melankólikus is. Mindkettő lehet nagyon szerethető.
2016. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8.vagyok,még annyit mondanék, hogy az egyik már esetleg lehet annyira fejlett, hogy játékként , lehetőségként tekint az életre, nem pedig feladatként, a másik pedig ilyen sima filozofikus, és mind a kettő lehet olyan, hogy nem fogadja el rögtön, feltétlenül a mások véleményét a sajátjának, hanem végiggondolja hogy ő a másik látásmódját magáénak érzi-e, és csak akkor teszi bele azt a saját világképébe. Szóval ez nekem nagyon tetszik, hogy saját vélemény kialakításához vagy azt mondja, hogy nem tudom, vagy pedig ha tud, akkor szerez róla több információt, amiket mérlegel, és az alapján határozza meg a saját álláspontját, nem fogadja el rögtön, amit készen kap, hanem végiggondolja ő is, hogy ő mit érez vagy mit gondol igaznak. Egyébként a nagyon mosolygós az nem feltétlenül ilyen, de attól még lehet nagyon édes, és a harmadik kategória is lehet jó, aki az előbbi csoportokból egyikbe sem sorolható.
2016. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Vagy akkor az már lehet a negyedik, de mindegy, szóval az a lényeg, hogy nem ez határozza meg , hogy nekem bejön -e valaki vagy sem.
2016. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!