Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik kegyetlen rosszul 32 éves férfiként emberek közé menni, mert majd mindenhol (Tesco, Lidl, mozi vagy bárhol) hogy tele van boldog, mosolygós (vagy annak látszanak) párokkal, nekem még hónapok óta (szakítás) senki?

Figyelt kérdés
Vagy még olyan, akinek rosszul esik kimozdulni és látni a sok egymáshoz bújó párt? Sajnos 30 felett elég sok olyan van ismerősök között is, hogy család, gyerek van. Nekem meg...Hagyjuk. Próbálkozok, de semmi... Ilyenkor kicsit magamba roskadok.
2016. júl. 4. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem ér véget az életed 32 évesen egy szakítás miatt.

Tessék ismerkedni!

2016. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

több eszed is lehetne 32 évesen

hány olyan ismerősöd van aki már elvált,

vagy ölik egymást mert a vállásra sincs pénzük

fiatal vagy szingli használd ki és szorakoz

2016. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csak neked! Én összeteszem a 2 kezemet és hálát adok az összes létező istennek, hogy nincs párom és nem is nagyon igénylem!
2016. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hol?
2016. júl. 4. 22:29
 5/16 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok , mint te. Olyat vesztettem el akivel a jövőmet terveztem. Nem tudom eldönteni mi lenne a jobb egyedül maradni (mert senkit nem fogok úgy szeretni már) vagy ismerkedni...


28/f

2016. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Úú ennyire nem vagyok, de voltam. Amikor elmentem pestre télen a nyílt korcsolyapályára na ott a szívem szakadt meg. Annyi boldog pár volt a hidegben összebújva, hogy haza is mentem jó pár hétig nem mentem inkább sehova :D
2016. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Férfiak,ne akarjatok már meghalni 30 körül
2016. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Van ugyan 4 év előnyöd velem szemben (vagyis 3.5), de az sem sok. Én már családot akartam. Elvesztettem, akit szerettem. Én próbálkozok társkeresőkön, 50 ből 1 vissza is ír, de egytől egyig furák. Egyik gyerekes, másik uralkodó típus, 3. abszolút nem tud helyesen sem írni. Elkeserítő. Szinte minden 2. harmincas ismerősömnek családja van, egyelőre a legtöbben még nem váltak el.
2016. júl. 4. 22:46
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Arra azért számíts, hogy 30 körül, vagy fölötte igen sok a kiélt selejt, akik a kapuzárási pánikjuk miatt alig várják, hogy valami balekot fölszedhessenek pótapucinak, pótférjnek. Ha van eszed, akkor a 20-25 körüliekkel fogsz ismerkedni, ők talán még nem szopták be a "nagy Ő"-nek hitt alfahímet és némileg függetlenebbnek is vehetők, ráadásul megőrülnek a 30 körüli pasasokért.
2016. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen társkeresőn elég fura lányok vannak, gondolom nem hiába ott ismerkednek , mert legtöbbnél van valami bibi.
2016. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!