Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mikor csináltok ilyet? (kicsit hosszabb leírás)

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden felvázolni:


hosszabb ideje (< 3 hónap) beszélgettem neten egy lánnyal minden nap este chaten és heti 1-2 alkalmanként 2-3 órát skypeon webcam nélkül de hanggal. Facen is ismerősök lettünk nem régen. Én már korábbról tudtam hogy néz ki ő...hosszú sztori nem is lényeges, ő meg most látott nem rég kb. 2 hete először képeken szóval nem futottunk el egymástól ezután sem. kb. lelki társak lettünk, bármiről hosszasan elbeszélgettünk skypeon is és chaten is. azt mondta olyan dolgokat is elmondott nekem amiket eddig másnak még soha sem neten sem élő ismerkedésnél. maximálisan egy húron pendültünk és becézgettük egymást de az is igaz, hogy közös megegyezéssel nem tűztünk ki személyes talit egyelőre, mivel több száz km-re lakik és se időnk, se pénzünk nincs egy esetleges távkapcsolatra, meg nem is vagyunk híve annak.

állítása szerint nagyon bír, kedvel és én is őt, mondtuk is egymásnak. aztán a napokban problémát érzett amire rákérdeztem. azt mondja azt érezte, hogy nyomulni kezdtem kicsit és megijedt attól mi van ha én mégis többet ebből kihozni minthogy neten jól elvagyunk? legjobb emlékezetem szerint nem használtam olyan szavakat, kifejezéseket amikből erre következtethetett volna, szimplán csak kedves és éérdeklődő voltam mint mindig. a szívemhez nőtt a lány, de nem mondanám szerelemnek. komolyan fontos lett nekem iszonyatosan. azt mondta visszább kellett vennie (éreztem rajta hogy nem olyan közvetlen, mint eddig) és néha azt érezte mintha ő is és én is többet akarnánk kihozni ebből a netes beszélgetésből...én mondtam is, hogy igen eljátszottam a gondolattal, miért ne talizhatnánk rövidebb időn belül legalább egyszer? ő nem tagadta ennek a lehetőségét de nem is ígért meg semmit. szóval most úgy állunk hogy ő "ultimátumot" adott a tekintetben, elég-e nekem az, ha az eddiginél visszafogottabb stílusban (gondolom nem becézgetve stb.) beszélgetünk és nem is minden nap mert nem tudja az érzése óta ezt megígérni, hogy már minden nap tudna jönni beszélni (állítása szerint szó sincs arról, hogy megunt volna, azt mondaná. tényleg nem ilyennek ismertem meg, hogy h ülyítene), mivel belegondolt abba, hogy nagyon messze vagyunk, se pénz se idő se mód mostani élethelyzetünkben, hogy valami komolyabbat is kihozzunk ebből és egy képzeletbeli fal van sajnos emiatt köztünk. Amikor rákérdeztem, hogy miért a képküldésem után 1-2 héttel változott meg benne az eddigi lelkesedés, akkor azt mondta, hogy azért mert túl valódi lett hirtelen az egész, hogy már látott és fél, hogy mi lenne élőben köztünk. direkt rákérdeztem, hogy nem tart helyes férfinak, nem tetszem neki de hangbeszélgetésben azt mondta, hogy ilyenről szó sincs és nagyon is férfiasnak, helyesnek gondol. Szóval mi történhetett szerintetek vele? Állítása szerint nincs más férfi a láthatáron neki (amúgy el is hiszem, sosem csapott be eddig, mindig amit megígért, teljesítette és otthonülős típus, szinte nincs is módja eljárni ismerkedni sehova, kis településen él és nem bulizós), ha lenne azt mondaná, mert mindig korrektek voltunk egymáshoz.

Kértem és ő is, ha ismerkednénk mással élőben, vagy neten, tiszteljük meg egymást azzal, hogy elmondjuk és becsülettel lépjünk le. Szóval ebben megegyeztünk, de nem történt ilyen.


Szerintetek rám unt simán, vagy miután meglátott a képeken, az okozhatta rá 1-2 hétre ezt a lelkesedés vesztést vagy valami más oka van, csak nem meri elmondani?


2016. okt. 10. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem jönnél be neki sztem nem 2 hét után mondaná ezt s kezdene hülyíteni, ha eddíg nem tette.

Lehet,hogy egyszerűen rájött,hogy a becézgeztés ilyesmik nem férnek bele. Illetve kezdett komolyabb érzelmeket tápláni, amiket elakar a fentebb leírt racionális okok miatt fojtani. (Távkapcs, pénzhiány)

2016. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Egyszerűen nem akarja realizálni ezt a kapcsolatot, csak neten beszélgetni. Messze laktok egymástól... Miért nem lehet ezt megérteni? Elmondta, nem? Nem kell többet mögé képzelni.
2016. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látott rólad képet, és csalódott. Ugyanez lett volna akkor is, ha egy nap után lát képet, és akkor is, ha több év után.
2016. okt. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!