Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők, szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, szerintetek nem jó, vagy kifejezetten előnytelen, rossz pasiként, nem is érdemes próbálkoznom az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan véleményt olvastam már itt gyakorin, ahol azt próbálta belém sulykolni pár ember, hogy nem érdemes próbálkozni, törődjek bele és éljem le az életem így. Úgy vettem észre, tipikusan pasik. Az utóbbi időben, bármilyen kérdést tettem fel az ismerkedés témakörén belül, szinte mindig jött rá több ilyen válasz is. Sőt, szinte csak ilyenek. Ez eléggé negatív és lehangoló egy idő után. Főleg, hogy az utóbbi időben inkább neten próbáltam ismerkedni, mivel önbizalomhiányosabb vagyok. Nem éreztem úgy, hogy bárki is díjazná, ha én előben megpróbálnám leszólítani ismeretlenül. Az ismeretségi körömben meg nem igazán vannak egyedülálló lányok. Igaz, elég kevés visszajelzést kapok netes ismerkedési felületeken. Szerintem udvarias vagyok és nem nyomulok túlzottan. A chates oldalakon inkább egy "Szia"-val indítok és várom, hogy visszaköszönjön. Van, hogy rákérdezek, van-e kedve beszélgetni. Legtöbbször persze semmi válasz, de van, hogy visszaír valaki. Majd elhal a beszélgetés, mert szinte csak én kérdezgetem.

Itt gyakorin nagyon divatos az a nézet, hogy a társkereső oldalakon a nők, csak a 10/10-es pasiknak írnak vissza. Nem tudom, ez mennyire lehet így és hányas vagyok a skálátokon. Tény, hogy semmi kedvem olyan nővel ismerkedni, akinek nem tetszem külsőre, de volt már, hogy válaszolt nekem 1-2 nő, csak nem lett belőle komolyabb ismeretség sem.


Azért vagyok önbizalomhiányos, mert volt pár kudarcélményem. Van néhány problémám is a külsőmmel, amik elég érzékenyen érintenek. Nem igazán olyanok, amiken tudok változtatni akaraterővel. Inkább plasztikai beavatkozásokon gondolkodom már. Viszont így is megpróbáltam ismerkedni a kinézetemmel. Igaz, hogy kicsit a kevésbé előnytelen oldalamat kimutatva.

(Végül is senki sem teszi közzé magáról azt sem, hogy milyen hibái vannak, hány lyukas foga van, mennyi az iqja, miből bukott meg, stb. Vagy hány egyéjszakása volt vagy hányszor csalta meg a párját. Utóbbi kettő szerintem elég taszító lehet.)

Volt akit itt gyakorin ismertem meg és amikor meglátott facebookon azonnal letiltott, majd itt áradozott rólam valahol, hogy milyen iszonyatosan ronda voltam. Ezt véletlenül tudtam meg. Az illető meg szerintem egy olyan átlagos lány volt és azon volt kiakadva, hogy az "olyan ember, mint én", az miért nem látja magát és miért nem a maga színvonalával próbál ismerkedni. Én sosem a modell csajokra hajtottam és most sem az ilyenek érdekelnek. Az ismerkedésben is inkább egy beszélgetéssel próbálkozom, inkább barátkozás jelleggel.


A kérdésem az, hogy érdemes még próbálkoznom, vagy a nők szerint is adjam inkább fel?


2016. okt. 11. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

hát így látatlanban nem igazán tudok mit mondani, alapvetően egy szimpatikus embernek tűnsz, persze tény hogy a vonzalomban fontos szerepet játszik a külső is, de mindenkinek más a vonzó, a szép vagy a jóképű :)

szerintem azért ne add fel, de ne is akard görcsösen ;)

25L

2016. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozni mindenképp érdemes lehet. Csak kérdés tényleg, hogy mennyi lenen a sikerességi ráta. Pár hónapja én is többet próbálkoztam, de egyre inkább kezdek már tojni az egészre, mert kezdem úgy érezni, hogy nincsen semmi értelme, minden lánynak valahogy közömbös vagyok :/ Igazából már lehet jobban járnék, ha nem is ismerkednék, és hagynám, hogy magától találjon rám a szerelem (mint az exemmel még másfél éve) de ugyanakkor meg csak ottvannak a kangörcseim, hogy vágyakozom a lányok után, amit meg nem tudok teljesen figyelmen kívül hagyni.

Meg sajnos ha nem jön a siker, akkor eléggé le tudja verni az ember hangulatát, én is pozitívan álltam neki először az ismerkedésnek, mostanra meg már arra jutottam, hogy kb tojok az egészre, itt is egyre több az irónikusabb kommentem, mint régen. Vagyis már nincs meg bennem annyira az az energia, inkább már csak tehetetlenül szemlélem az eseményeket, a nők általános viselkedési formáit, a mátrixot, amit már kezdek átlátni, de tenni mégsem tudok, hogy bármi is összejöjjön. Meg ne mindig már csak én tegyek, ha egy lánynak bejövök, akkor ne játszmázgasson hanem igenis keressen, érdeklődjön, éreztesse, hogy fontos vagyok neki.


Az olyanokkal, mint amit az utolsó bekezdésben írtál, azzal olyan lányokkal meg ne foglalkozz, persze nyilván rosszul esik az ember. Meg hát ők könnyen lúzereznek le másokat, amikor egy átlagosnak is minden ujjára jut kb egy pasi. Ők nem tapasztalják meg soha, hogy nekünk milyen nehéz.


Na de próbálkozni azért mindig érdemes, legfeljebb lehet te is úgy fogod már érezni, hogy egyre kevésbé lesz hozzá kedved.

2016. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?:)
2016. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#4 Miért fontos a korom?

20+os vagyok...

Ha esetleg azért kérdezed, mert te vagy az illető, akivel ismerkedni próbáltam a kérdésem leírása szerint, akkor megnyugtatlak: Nem te vagy az :)

2016. okt. 12. 00:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne az itteni megkeseredett emberekre hallgass, hanem keresgélj tovább. Tudod, zsák a foltját;)


Majd lesz valaki, csak lehet nem akkor, amikor te szeretnéd

2016. okt. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt igy, hogy nem latlak, nehez megitelni... De amugy ha latnalak, akkor sem biztos, mert mindenkinek mas jon be a masikon. En olyan dolgok miatt nem irok vissza vlkinek, ha bunko. Ha nem latom rendesen az arcat, mert pl. napszemuveg van rajta, akkor kerek egy olyan kepet, ahol latszik. Ami miatt nalam NEM kategoria valaki, az a bunkozas, rohadt fogak, apolatlansag es igenytelenseg, dohanyzas es droghasznalat, tulzott alkoholfogyasztas. Ezen kivul gyakorlatilag barmi eselyes azt hiszem.

Probalkozni kell. Nekem sem mindig irnakvissza meg akkor sem, ha pali volt a kezdemenyezo fel, es sosem tudom meg, h miert. Legutobb megkertem egy palit, h meseljen magarol vlmit, mert nem irt magarol. En is irtam parametereket. Erre megirta, h nem ir, mert mar irt masnak es lehuztak. Irtam, h ez azert igy eleg nehez lesz ismerkedes szempontjabol.... Erre nem irt vissza semmit. Egy masik fazon meg azon sertodott be, hogy nem adtam hozzaferest a privat fotoimhoz. Meg volt gyozodve, hogy azok vlmi szexis/csucsoritos fotok, esetleg meztelenek. Nem adtam hozzaferest, pedig teljesen hetkoznapi kepek voltak, ruhaban, turazas kozben. De mivel nagyok a melleim, ez latszik ruhaban is, ezert inkabb olyan kepeket teszek kozze, ahol pl. kabatban vagyok, mert nem akarom, h mindenki a melleimet bamulja... A pali kiakadt, h nem mutatom meg, tobbet nem irt. De olyan is volt, aki kiakadt, h nem irok vissza a "galans" levelere.

2016. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak neten ismerkedsz?


"A chates oldalakon inkább egy "Szia"-val indítok és várom, hogy visszaköszönjön. Van, hogy rákérdezek, van-e kedve beszélgetni."


Naponta tucatnyi ilyen üzenetet kapnak nők, fantáziátlan és semmi egyedi nincs benne. Ezzel nem fogsz sikert elérni, kivéve ha Brad Pitt és Hugh Jackman keresztezése vagy. :)


A külsődben mi az előnytelen szerinted? Mit tettél eddig ellene?

2016. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!