Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen dolog az aki pont az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az aki pont az utolsó pillanatban mondja le a randit, amikor már elvileg a találkozó lenne?

Figyelt kérdés
Ráadásul hülye indokkal pl. összeveszett egy családtagjával. Mert ha valami baleset történt volna vele vagy a családjával azt megérteném, de így ezt nem.
2016. okt. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mai világban még az a jobbik verzió, ha egyáltalán lemondja. Az sokkal idegesítőbb amikor el se jön, csak utólag mond valami kifogást, vagy vissza se ír már.
2016. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha valaki csak arra képes hogy mindezt Facebookon írja meg?
2016. okt. 12. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz, amilyen emberekkel én is beszéltem már életem során, hát az alapján kezdem kétségbe vonni, hogy tényleg olyan sok normális és tisztességes ember (jelen esetben nő) van a világon, mint ahányan annak mondják magukat. Én is estem már így pofára, volt, aki előtte pár nappal fújta le a 2. randit, volt, akivel megbeszéltük, hogy találkozunk, aztán kitalálta, hogy orvoshoz kell mennie, volt, akivel szintén másodszor találkoztunk volna, hívtam kétszer is, nem vette fel, aztán hazaértem, felnéztem fb-ra, és rögtön kezdte, hogy ő magányos, és költözzek azonnal oda hozzá, mondom, hogy kerestem őt, erre még bocsánatot sem kért, csak közölte, hogy könyvtárban volt. A szó nélküli eltűnésekről meg már ne is beszéljünk. Nagyon nehéz tisztességes embert találni a mai világban, sokkal könnyebb gerinctelenekbe belefutni.
2016. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemondja és nem javasol azonnal egy új konkrét időpontot és nem beszélitek meg, hogy akkor pontosan mikor és hol pótoljátok be az elmaradt randit, akkor egyszerűen hagyni kell és tovább kell lépni.
2016. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Ez sajnos tipikus, jellemző viselkedés a randi előtt, főleg lányoktól. Nem akartak kapcsolatot, meg randit se, csak simogatja az egójukat, hogy mennyire kelendőek. A jelenségnek neve is van, "nagymama-szindrómának" hívják.


A dolog lényege, hogy a csaj teletömi a fejed azzal hogy mennyire szeret, így meg úgy, ő odavan érted, aztán mikor találkozóra kerül a sor, minden szart kitalál, hogy ne kelljen elmennie. Férjhez megy a nővére, iskolai rendezvényre kell mennie (vasárnap!!!), leégett a nagypapa cukorkaüzlete...óvodában is a meseórát szerettem a legjobban :D


Az ilyen kamugépeket jó messzire elkerülni, te jársz jobban, ha nem foglalkozol vele.

2016. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!