Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha nagyon bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nagyon bejön a férfi, jó vele a szex is, de nem jön 2-3 héten belül az a szerelem érzés, akkor szakítás a dolog vége?

Figyelt kérdés
Barátnőm emiatt szakított 1 hónap után, addig is csak kb. 12-13 napot voltunk együtt. Minden más rendben volt köztünk.
2016. okt. 11. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ahány lány/nő, annyi szokás, nem tudni ki miért szakít, az esetek jelentős részében azért mert nincs kedve a másikhoz valamiért.


Fölösleges magadat ostorozni, tovább kell lépni, olyannal aki nem csak néhány hétig marad veled :)

2016. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyszeru es tomor leszek: igen :) Csak szexre nem lehet kapcsolatot epiteni...sajnos
2016. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én olyan emberrel nem is dugnék, aki iránt nem érzek többet, mint hogy külsőre bejön. Sőt... egy külső simán nem tud érdekelni, felizgatni, ahhoz kell kisugárzás, látni, hogy hogy viselkedik...
2016. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eddig mind a négy kapcsolatomban szakított velem az illető nő, mert nem volt szerelem. Más jó volt. Valami hiányzik belőlem, valami hormon, feromon vagy bármi, ami a nők agyában szerelmet vált ki. 32 éves vagyok, nem tudok már optimista lenni.
2016. okt. 11. 13:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,Én a párommal amikor összejöttem,én sem voltam szerelmes,de minden megvolt a szerelmen kivül közöttünk,jól éreztük egymást magunkkal,és idővel keztünk fontosak lenni egymásnak,belészerettem és nem tudnám nélkűle elképzelni az életet.Azért a barátnőd még adhatott volna időt a kapcsolatotoknak,nem kellett volna ilyen hamar feladnia.
2016. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sok utolsó férfi, akiben még semmi vonzóság sincs külsőben (bár nőknek lehet) mégis tudnak szerelmet generálni a másik nőben. Hihetetlen.
2016. okt. 11. 13:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon hamar feladta, 12 nap találkozó után már mondta, hogy nem szerelmes. Ez egy hónap leforgása alatt volt, addig annyiszor találkoztunk.
2016. okt. 11. 13:41
 8/16 anonim ***** válasza:
Kislány még, nem tudja mit akar. ne bánkódj miatta, nem érdemli meg, inkább érettebb felfogású nőt keress
2016. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a szerelemhez. Csak találtak egy mulyát akivel pár napig elszöszmötöltek. Nem téged akartak, csak valamit amit adtál vagy azt hitték hogy képes vagy rá, ha szex akkor azt hitték dugnak egy jót, de úgy látszik hogy még azt sem.
2016. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-10 illetve 7 évvel fiatalabbak voltak ezek az exek.
2016. okt. 11. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!