Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer jóképűnek tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer jóképűnek tartanak és bejövök a csajoknak, akkor miért nem képesek randira hívni? Miért nem csókolnak meg ők?

Figyelt kérdés

Rengeteget bókolnak, összesúgnak a hátam mögött, meg facebookon félreérthetetlen célzásokat tesznek, sőt van aki odáig meg, hogy meg is mondja, hogy jóképű vagyok és értelmes, bármelyik nőt megkaphatnám. Meg ilyesmit is írnak, hogy nekem fogalmam sincs mit érez irántam. stb.

Mégis amikor élőben beszélgetek lányokkal, bár mosolyognak meg nevetnek még az erőltetett vicceimen is, soha nem volt még olyan, hogy egy csaj megkérdezte volna tőlem, hogy egyébként nem lenne-e kedvem vele elmenni valahová például. Én viszont nem vagyok hajlandó ilyesmire, mert nem bírnám elviselni, ha egy ilyenre nemet mondana egy lány. Meg attól is félek, hogyha meg akarnám csókolni, akkor elhúzná a fejét. Egyszerűen nem vagyok hajlandó kitenni magam ilyesminek.

Miért nem képesek a mai nők komolyan kezdeményezni, ha egyszer egyenjogúság van?


2016. okt. 12. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mert az egyenjogúság csak addig kell nekik, amíg hasznuk van belőle! Abban a pillanatban, hogy nekik is tenniük kéne valamit, egyből eszükbe jut hogy hát ők NŐK, és ez a férfi dolga...

Minden szentnek maga felé hajlik a keze, tartja a mondás :DDDD

2016. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ötös és tizes voltam. Köszi a lepontozást, ez is megerősített abban, hogy a helyzetértékelésem jó, és sok önhibájából elrontott életű nő itt éli ki magát. Ezúton gratulálok hozzá.
2016. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor halj meg szűzen, vagy várj egy pasira, aki majd beavat, és akkor jöhet kámingáut anyukád nagy örömére.

A férfi dolga a kezdeményezés. No risk, no fun.


Egyszer már leírtam ide ezt a régi viccet, ami sarkított, de nagyon igaz.


Bemegy a bárba egy férfi, odamegy a legszebb nőhöz, és azt mondja neki. "Hölgyem, ön nagyon vonzó. Velem töltené-e az éjszakát." A válasz egy nagy pofon. Odamegy a következő nőhöz, őt is megkérdezi, a válasz ismét egy pofon, és így tovább a harmadikkal.

Egy szemtanú már nem bírja nézni, odamegy hozzá, és megkérdi. "Elnézést uram, miért csinálja ezt, hiszen folyton csak felpofozzák?" Mire a válasz: "Lehet, de magánál per saldo többet ba...szok."


Szóval ha képtelen vagy odáig eljutni, hogy elviseld, néha nemet is mondanak az életben, és nem csak a nők, hanem más is, főnök, üzleti partner stb., akkor nem viszed semmire. Ennyi. Kell egy kicsit neked is teperni azért, hogy elérd, amit akarsz, a sült galamb nem fog a szádba repülni. Azokat a lányokat, akiktől azt várod, elhívjanak randira, elhívja más, aki férfiasabb. Neked meg nem jut senki, csak a meleg pasik.

2016. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!