Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy derítsem ki, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy mi a terve velem a foglalt pasinak?

Figyelt kérdés

Hogy hozhatnám szóba a srácnál, hogy mégis mik a szándékai velem? Mert folyton keres, úgy jön le, én vagyok most az első a fontossági skáláján, rengeteget beszélünk FB chaten 2 hete. Személyesen egyszer találkoztunk, elárulta utána, hogy iszonyatosan tetszem neki. :D Amíg van barátnője, addig nem szeretnék semmit, de ha tényleg olyan rossz már a kapcsolata ahogy mondta, akkor miért ne? Olyan dolgokról is beszéltünk már, amikből úgy jön le, hogy szívesen járna velem, de nem mondott ki konkrétan semmit, én meg nem fogok így rákérdezni, mikor barátnője van. Mégis hogy derítsem ki, hogy óhajt-e szakítani egyáltalán a barátnőjével?

22/L


2016. okt. 13. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyosodj meg, hogy kiléptt a kapcsolatból, ha azt megteszi, akkor valóban téged akar. Ha nem, akkor csak dugni akar veled és azért mondja.
2016. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"de ha tényleg olyan rossz már a kapcsolata ahogy mondta, akkor miért ne?"


Ha olyan rossz akkor szakítson a barátnőjével előbb. Szerintem mond meg neki h amíg van valakije te nem akarsz vele járni.

2016. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neked semmit sem kideríteni.

Ez így irtó gerinctelen viselkedés. Ha megtetszik valaki a barátnőmön kívül, akkor ha tényleg vele akarok inkább lenni, akkor szakítok a mostanival, majd utána próbálkozom. Addig nem flörtölgetek, meg nem játszom olyat, hogy ha a másiknak tutira kellek, csak akkor szakítok. Nem-nem. Aki így csinálja, az egy suttyó.

2016. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy nőcsábász aki minden szépet mond, csak hogy megkaparintson. A terve, hogy megdug és utána eldönti, hogy melyikőtöket tartja meg.
2016. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmondom en neked,hogy mit akar.

dugni.

2016. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó te kis naív, hát ugyan mit akarna? Gondolkozz már kicsit :)
2016. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!