Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nők! Ti nehezebben találtok párt magatoknak? A férfiak kevésbé próbálkoznak nálatok? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

"Kisebb a választék". Nyilván mondjuk egy 165 cm-es lánynak valahol 170-180 cm között kezdődik az a férfi, akire felfigyel. Nekem meg 179 centivel inkább olyan 185-nél.


Nem tudom mennyien próbálkoznak egy alacsony lánynál, mert sosem volt alacsony. De összességében jól nézek ki és szokta próbálkozni a férfiak. Még alacsonyak is.


Viszont aki nálam magas srácként próbálkozik azokon azt vettem észre, hogy többnyire kifejezetten vonzódnak is a magas lányokhoz. A legutolsó barátom 195 cm magas volt és elmondta hogy részben azért is volt odáig értem, mert én nem vagyok olyan törpike. Aki szerintem magas lánynál próbálkozik, annak kifejezetten be is jönnek a magas lányok és az ők szemében ez egy pozitív tulajdonság.

2016. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem még nem is volt párkapcsolatom...:(

Az is igaz, hogy elég különc vagyok (a korombeliek között legalábbis).

2016. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mint 186cm magas férfi, volt 150cm körüli barátnőm, és 176cm magas is. Viszont, ha a lány magasabb lenne nálam az már zavarna. A lány ismerőseim szerint, őket is zavarná, ha a pasi alacsonyabb. És Legalább egy magassarkú is férjen bele a különbségbe szerintem...
2016. okt. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!