Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha egy 33 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha egy 33 éves férfi nem akar többet barátnőt, párt, mert csalódott a nőkben, átverték, egyik sem volt belé szerelmes (6 kapcsolat ment így tönkre)?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elnézést az őszinteségért, de akkor abban a férfiban van a hiba, hogy mindig ugyanazt csinálja, és nem tanul emberismeretet. Van egyfajta intuició. Lehet érezni, h ki milyen, nálam az első benyomás eddig mindig bejött.

Nekem az első két kapcsolatom egyenrangú volt (egyikünk se dominált). Az első gyerekszerelem (14-18 szexuális alapon), a második játszmázós. De akkor még fiatal voltam. A többi (a rövidek) változó volt. Meg kell tapasztalni mindkettőt. Csak utána tudod eldönteni, h akarsz e kapcsolatot, hogy ha már te is voltál egyenrangú vagy domináns

2016. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi kapcsolatod ment tökre,és nem vetted észre a jeleket,hogy egyik sem volt beléd szerelmes akkor bizony nem jó emberismerő vagy.Nem kell feladni csak nem kell viszonozni nekik semmit kicsit játszani kell velük.
2016. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jogos? ez nem jog kérdése.


Nem kötelező párkapcsolatban élni szerencsére!

2016. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod jogos. Saját dolga, ha neki ez kell, tegye. Még az is jogos ha fiukat szeret ezután. DE!!! 33 éves koráig 6 kapcsolat. Milyen idöközönként váltogatta a kapcsolatait? Mit adott ö a kapcsolatokba? Gyanus az ilyen siránka.
2016. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1# válaszoló után balgaság bárkinek is válaszolni.

Ti.. mint előttem kivéve 1# s utánam... Miért írtok? Nem tudjátok, hogy ez mind fake válasz?

2016. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt 1-1.5 és 2 éves kapcsolatom is.
2016. okt. 12. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, Kérdező, én is pont így vagyok.
2016. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te dolgod, ha nem akarsz hát nem, de nem értem miért kell ezt ide kiírni?
2016. okt. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!