Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajoknak imponál ha a tárcám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak imponál ha a tárcám tele van lóvéval?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 14:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

Csajoknal igen.. elony.

Igazi Nőknek szinte taszito ha meg hencegsz is azzal

2016. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
Fú, most eszembe juttattad a "pénzért úgyis megkaplak"- vevőimet... amikor látványosan számolgatja, "pergeti" a húszezreseit, közben sandít rám, majd nagy elánnal kiválasztja az egyiket, és odaadja. Majd a műsor után önelégült vigyorral elkéri a számom... Rosszul vagyok tőlük...
2016. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
Van saját keresetem így engem nem érdekel a pénzed, nem ez alapján választok párt magamnak.
2016. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon is, Kérdező! A lányok nagy százalékánál mással nem is rúgsz labdába, csak ha kőgazdag vagy.

A sok álszent meg...

2016. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%

#14

mondják ezt az olyanok, akik nem rúgnak labdába a csajoknál, és kényelmesebb ráfogni valami kívülálló okra, ahelyett, hogy magukba néznének, hogy mit csinálnak rosszul...

24L

2016. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
17:14, én mégis azt látom, hogy a kőgazdag pasasoknak valahogy mindig van nőjük. Gyakran nem is egy. Tehát az állítás, miszerint vastag bukszával lehet csajozni, igaz.
2016. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Azért a pénz sem annyira rajtad kívülálló dolog. Igen, pénzért kaphatsz női "társaságot" (társnak nem nevezném), de tényleg olyan nővel akarsz együtt lenni hosszabb távon, aki csak a pénzedért van veled? Ennél a prostituált is olcsóbb, befizeted, kielégülsz és viszlát.
2016. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%

Igen,ezzel tisztában vagyok. Szerintem az a férfi is, aki a pénzéért kell a nőknek, az is. Szeretni fogja őt? Nem. De nem is ez a kérdés. Meg aztán, az olyan férfi, aki pénzért "veszi" a nőket, szerinted mennyire tekinti őket értéknek? Pláne hogy a pénzéért bármikor lel fiatalabbat/csinosabbat, és vagy szakít az előzővel, vagy csalja (igazából mindegy,melyik).

Azokról a nőkről is megvan vastagon a véleményem, akik elnéznek mindent az ilyennek, csakhogy legyen egy gazdag pasijuk. Az ilyenekre megvan a tudományos szakkifejezés, magad is leírtad, mi az...

2016. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy tele van? Ha nagyon nagy pénz van benne, felelőtlennek tartanálak. Ha még nagyobb, akkor meg bankrablónak.
2016. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok


azért az ilyen pénzért kapható kirakatbábukat ne keverjük már össze a nőkkel... a 14-es azt mondta, hogy a legtöbb nőt csak a pénz érdekli, és szerintem a női nemre nézve baromira sértő ez az állítás. Nyilván tudnak venni maguknak nőket, de az nem jelenti azt, hogy csak a gazdag pasik találnak maguknak nőt. Az előttem szólók meg már kifejtették, hogy pénzért milyen "nőt" lehet megvenni...

2016. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!