Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bonyolódnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bonyolódnak a nők olyannal viszonyba (visszaesően többször is), akiről úgyis tudják, hogy meg fogja csalni őket?

Figyelt kérdés
A többi szerencsétlen férfi, akikről nem rí le ránézésre a megcsalás veszélye, azoknak a közeledését nem viszonozzák?

2016. márc. 24. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért kell párhuzamba állítani a "szerencsétlen férfiakat". Mi közük nekik ehhez az egészhez? Semmi.
2016. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a vonzalmat nem lehet felülírni logikával. Általában minél kevésbé alkalmas egy pasi hosszútávú monogám kacsolatra, annál vonzóbb.
2016. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem, mert én is viselkedtem nővel úgy, mint egy eldobható papírfecnivel, majd a szeme láttára elkezdtem smúzolni egy másikkal, és ez bejött nekik annyira, hogy azóta egyiküket se tudom magamról levakarni.
2016. márc. 24. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
mert csak az tud több csajjal viszonyba lenni aki helyes izmos magas semmi nagy logika nincs ebben
2016. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nők így határozzák meg az izgalmas férfit gondolom.
2016. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kaland, a kihívás. :D Majd ők meghódítják, megváltoztatják a régió leghírhedtebb rossz fiúját. Kezesbárányt faragnak belőle, egy szelíd oroszlánt, aki mellettük sétál... aztán végül mind jól rácsesz. :D
2016. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert inkább osztozkodnak egy színarany serlegen, minthogy egy rozsdás vödörből kelljen inni egyedül.
2016. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem jövök össze ilyennel, nem is vonzanak ezek. Azt szeretem, ha egy férfi engem akar és rá se néz másokra mellettem. Nem attól leszek boldog, ha "izgalmas" (ha egyeseknek ez jelenti az izgalmat :D) egy férfi, hanem attól, hogy én vagyok számára az egyetlen nő a világon.
2016. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Eddig az összes barátnőm megcsaltam, mindig vissza tudtam szerezni őket, ha valaki szeret, nem fog elengedni, DE! onnantól kezdve mindegyik kapcsolatom folyamatosan romlott, míg végül vége lett.

A titok az volt, hogy őket kezdtem okolni(legjobb védekezés a támadás:), talán ez segít megérteni, a kérdésed!

2016. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha az én pasim csajozna mellettem, úgy repülne, mint a huzat.
2016. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!