Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mi ez az "ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mi ez az "ezt már mondtam egyszer" vagy "ezt már megbeszéltük" dolog ismerkedéskor? Nektek nincs olyan, hogy egy dolgot egynél többször mondtok az életben?

Figyelt kérdés

Nem értem. Nincsenek családtagjaitok, barátaitok akik az életükben egy dolgot egynél többször mondtak el nektek? Veletek nincs olyan, hogy valakinek valamit egynél többször mondtok el? Az életben mindig csak új, friss vagy korábban el nem mondott dolgokról lehet beszélni?


Nem értem miért van az sok nőnél, hogyha olyan dologról kezdek beszélni, amiről esetleg már egyszer beszéltünk, akkor mindig el kell mondaniuk hogy "erről már volt szó". ÉS AKKOR? Az élet nem egy Tv-sorozat, hogy mindenről csak egyszer lehet szó, aztán arra emlékezni kell örökre.


Csak nem értem miért kell néha ezeket mondani. Ennyire alacsony a tolerancia- és ingerküszöbük a valóságra, hogy nem bírják ki ez nélkül? Én vajon hányszor mondom nagypapámnak, egy mesélős jó barátomnak, vagy egy csajnak hogy "hagyjál már ezzel, ezt már hallottam tőled"?. Egyszer sem.

(Amúgy szerencsére ez nem minden lánynál van, de azért 5-ből 1-2-nél igen)


2016. aug. 10. 02:03
 1/8 A kérdező kommentje:
És persze nem úgy értem, hogy 5 percen belül újra megemlít valaki valamit, hanem hogy több hét, vagy akár több, többórás találkozó alatt néha felmerülnek ugyanazok a dolgok. Akkor ha valami olyat mondok, amit már mondtam, mondom pár nem bírja megállni hogy hozzáfűzze nem kedves módon hogy "ezt már mondtad", "erről már volt szó", "ezt már megbeszéltük".
2016. aug. 10. 02:05
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Miért mondanék el valamkt többször. Általában ha kérdeznek valamit, akkor csak megadom annak a telefonszámát, akinek már elmondtam.
2016. aug. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
türelmetlenek a nők
2016. aug. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj nyugi, ezek a nők ilyenek, mondhatod te pölö egy milliószor , hogy jajj jujj de csinos jól néz ki , nem hiszi el, de egyszer azt mondod....háááát kicsit nagy a segged...na azt sosem felejti el.
2016. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelzi, hogy nem figyelsz rá eléggé.
2016. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha csak randiztok, akkor meg akar ismerni, minél több új dolgot akar hallani rólad. Ha te mindig két-három téma körül keringsz, és ismételgeted önmagad, az elég kínos.

Egyrészt úgy jön le, hogy veled semmi se történik, csak ennyi, és másról se bírsz beszélni. (Tehát unalmas beszélgetőpartner vagy.) Másrészt hogy nincs már mondanivalód, de azért be nem állna a szád, csak mondod, csak mondod.... Ez se annyira nyerő, bocsi...


2. De, a nők nagyon is toleránsak, pl. 5-ből 3-4 csak mosolyog, és igyekszik elviselni, hogy egyre kínosabb a társalgás. Meg mondjuk amíg te ismételgeted magad, ő is néha szóhoz jutna, esetleg te is érdeklődhetnél felőle. De nem, nem szól, csak hallgatja az ismétléseket. Állati fárasztó. És ha egy nő már szól, hogy bocs, de ezt már mondtad, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem kétszer, hanem legalább ötször hallotta a hüly.eségeid, és elsőre is nagyon unalmas volt.


3. Ha ebbe rendszeresen belefutsz, talán ideje lenne változtatnod, mert egy nőnek az is fontos, hogy bármiről el tudjatok beszélgetni. Ha már az elején is gond, csak ugyanarról tudsz dumálni, akkor mi lesz később?! Ki az a nő, aki olyan pasit akarna, akivel halálosan unalmas az együtt töltött idő, mert folyton egy lemezt nyom, a végtelenségig.

Nem tudsz beszélgetni, nem tudsz kérdezni, és nem látod, ha a beszélgető partnered unatkozik, és nem élvezi a társalgást. Mondjuk ne a nőket akard megváltoztatni, hanem változtass te saját magadon.

Hidd el, hogy sokkal egyszerűbb.

2016. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rohadt nehéz véleményt mondani úgy, hogy nem írsz konkrét példát...

(Mondjuk régóta vagyok már ezen a nyomorult oldalon, és te vagy az első pasi, akit emiatt panaszkodni látok, szóval lehet tényleg a te készülékedben van a hiba...)

2016. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2 és 7:

Nem érted.

Pl beszélgetünk az utazásról. Mondom hogy Budapesten élnek barátaim és szoktam azt, hogy tök ingyen felmegyek hozzájuk lakni néhány napra, mert ez jó módja egy kis ingyenes kiruccanásnak. Aztán a következő randin beszélgetünk a barátokról. És mondom, hogy a legjobb barátaimmal már szinte mindannyian más-más városokban élünk (Budapest, Szeged, Szolnok, Eger, stb), de még összejárunk és elkezdem mondani, hogy sokszor utazunk egymáshoz úgy, hogy éppen annál szállunk meg ingyen, akihez megyünk. Erre kényeskedős, vinnyogós hangon mondja, hogy "De hááát ezt már moooondtaaad." Ez csak egy példa volt, de ilyeneket képzelj el még.


5:

Nem, mert a legtöbb randin a nő beszél többet. Ezt már megfigyeltem. Alapból a mindennapokban csendesebb férfi vagyok és ezt a randikon feltornászom azért egy átlagos szintre, mert ott nem akarok kuka lenni.


6:

Egy. Nem ismételgetem magam. Csak mondjuk elmondom az első randin (például), hogy van egy barátomnak a Balatonnál nyaralója, aztán ezt megemlítem a 3. randin is és akkorra már egyből azzal jön kicsit kényes-finnyás hangnemben, hogy "de hát ezt már mondtad". Szóval NEM arra gondolok, hogy egy randin belül állandóan ismételgetem magam.

Van mondanivalóm és a randijainkon jellemzően 60-40%-os arányban beszélek a lányokkal átlagban (aztán hogy abból ki a 60 és ki a 40, az dönti el hogy a lány beszédes-e vagy inkább visszafogottabb)


Kettő. Nagyon rosszul magyarázhattam, mert én most nem kínos társalgásról beszélek. Nem ismételgetem magam és ahogy írtam, hagyom a nőket szóhoz jutni.


Három. Ötből úgy két lánynál szokott előfordulni.


7:

Említem az első randin, hogy nagyon jóban vagyok még a régi középiskolai barátaimmal és nekem mai napig, közel 10 évvel később is ők a legjobb barátaim, pedig már nagyon szétszéledtünk az országban. Mondom, hogy

2016. aug. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!