Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha huszonévesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonévesen még nem volt barátotok és még nem is csókolóztatok, de valakit megismernétek, a találkozáskor elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Azt,hogy még nem volt senkitek és hogy nem csókolóztatok, hogy tanítson meg titeket,vagy nem is szólnátok róla? Pl legyen egy 23 éves lány és a fiú 28 éves.

2016. okt. 15. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

1. nálam az őszinteség egy alap dolog

2. nincs mit azon szégyellni, hogy még nem éltem át azokat, ami késik nem múlik!

2016. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ez legyen az első randi témája azért, de titkolni nem kell, ha szóba kerül ilyesmi, akkor el lehet mondani.
2016. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem mondanám el neki... lehet rájönne, akkor nem tagadnám, de magamtól nem hozakodnék elő ezzel :)
2016. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem reklámoznám. Tudom, minden kapcsolat alapja az őszinteség, hazudni nem illik meg ilyenek, de bizony ha egy tapasztalt huszonéves férfi/nő megtudja, hogy a másiknak semmi tapasztalata sincs, inkább egy lépést hátralép, csak kevesen vállalják a "betanítással" járó nehézségeket. Erre a tízes-húszas évek fordulója való, utána már a kutyának sincs kedve azzal kínlódni, hogy is kell belekezdeni egy csókba. És bizony ha az első lépés nincs meg, akkor abból nem lesz kapcsolat. Nem kell egyből ezzel nyitni, inkább ki kell térni a kérdés elől, el kell hallgatni, aztán ha nem buksz bele rögtön a sztoriba a teljes tapasztalatlanság miatt, akkor már el lehet mondani: akkor már úgyis benne van a kapcsolatban nyakig a másik, csak nem hagy ott azonnal egy ilyen "apróság" miatt.
2016. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első pár randin nem mondanám neki a helyedben. Más sem mondja az elején hogy képzeld nekem xy számú partnerem volt eddig, akkor te miért híresztelnéd?

Hogyha komolyabbra fordul a dolog akkor nyilván egy beszélgetés alkalmával elmondanánk egymásnak.

És szerintem amúgy is megijedne hogy ilyen bizalmas infót mondasz neki az első alkalmakkor. Először engedd meg neki hogy jobban megismerjen most milyen vagy, utána később amikor személyesebb dolgokról beszéltek akkor nyugodtan elmondhatod.

2016. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég még így voltam, és elmondtam.
2016. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!