Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok rólam? Megismernétek, ill. összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves,enyhén asperger-szindrómás(aki nem tudja mi az,nézzen utána a neten) srác vagyok,nem látok a fél szememre(születésem óta,mert koraszülött vagyok) + gerincferdülésem van, korzettet hordok 4 éves korom óta.

Külsőm: göndör hajam van,167 cm magas vagyok,vékony vagyok(pedig rengeteget eszek és imádom a húsos ételeket :D). A külsőmről sztem ennyi elég. :)


Belső tulajdonságok: Én egy kicsit visszahúzódó ember vagyok,de ha valakivel megtalálom a közös "hangot",akkor tök jól elbeszélgetek vele, szinte bármiről. :) Nagyon ritkán,ha ideges vagyok,akkor könnyen fel lehet hergelni bármivel,de mint írtam,ez csak ritkán van. :) Kedves,társaságkedvelő,okos(:D),jó tanuló vagyok,most vagyok 12-ikes.

Erős akaraterőm van,amit eltervezek,az úgy is lesz,senki sem téríthet el arról az útról. :)

Ha valami lelki "válság" ér,újra és újra felállok.

Jó humorom van. :)

Egyébként egy zeneművészeti suliba járok,15 éve kezdtem el zongorázni és egész jól mennek ezek a zenei tárgyak(zeneelmélet,szolfézs stb. :) ).Most már nagyon vágyok valaki másra is,nem csak a családom szeretetére.

Egy olyan barátnőre vágyok,aki megért,támogat és nem érdekli,hogy nekem ilyen bajaim vannak.

És ti mit tanácsoltok,miért nem akar egy lány se összejönni velem ? Mit változtassak rajta ?



2016. okt. 13. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, egy csőlátású lány az ismerősöm, ő úgy fogalmaz, hogy ez olyan mintha egy kulcslyukon nézne ki folyamatosan, annyit lát kb. Ezen kívül volt még régebben komolyabb betegsége, amiből szerencsére kigyógyult.

Neki pedig van egy majdnem vak barátja, csak foltokat lát, igazából már vaknak is minősített. Vékony hangja van nem férfias, és mégis összejöttek.


Ez csak egy példa volt, szóval bármi megtörténhet, de nyilván ne hosszú combú szőke hajú akinek esetleg póthaja van és még hidrogéneztetett is után ácsingózz. Szóval igen, természetesen neked is lehet barátnőd

2016. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És az sem biztos, hogy a keresett lánynak is kell, hogy legyenek problémái, de tényleg ne póthajas, idétlen lányok közt keresgélj.

Légy önmagad, és kész,hátha valakit megfog benned valami. (nee, ezt ne értsd félre, a világ legjobb, legtökéletesebb, legszebb emberének is ezt mondanám..mert a külső se minden...)

Van ismert emberek közt is példa arra, hogy egészséges párt talált olyan, aki sérült valamilyen módon.

2016. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Tudom, a csajokhoz szól a kérdés, de mielőtt elkezdődni kamu dumàjuj hogy csak a belső szàmít, jobb tisztàba tenni a dolgokat. Nem szeretek hazudni, elmondom amit valóban gondolok még ha rosszul is esik.


Nem lehetetlen hogy barátnőd legyen, de legyünk őszinték hogy hátránnyal indulsz, ami csak fokozódik a kudarcoktól.


Kinézetre nem kell kifejezetten szépnek lenni, de sokat árt ha van valami kiábrándító benned. Pl: gerincferdülés, fogak, végtagok, stb, de eltérsz az "átlagtól".


Nem csak az esztétika fontos, hanem az egészség is és hogy mennyire vagy jó csődör. Idő előtt sem kellene lerobbanni mert ne kelljen téged ápolni már fiatalon, na meg jó géneket is kellene tovább adni a gyerekeknek.


Egy normálisabb nő szemében te kell legyél a férfi aki erős és megvédi. Persze, sokan buknak a 40 kilós pávákra is, de ahhoz menő Bieber vagy seprűhajú homi kell legyél, anélkül nem megy.


Szóval nehéz helyzetben vagy, de nem lehetetlen a dolog. Szerintem a legreálisabb egy hasonló enyhe problémákkal küszködő csajjal próbàlkozni.

2016. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így is nézhetjük, de vannak érettebb..vagy mi a jó szó? más szemléletű emberek...

Én is néztem a külsőt, persze, az vonz, de pár év alatt csomót változtam. Pedig pár éve is azt hittem, tök érett, és bölcs vagyok...

2016. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!