Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idén 3 nővel randiztam, abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén 3 nővel randiztam, abból kettőről derült ki biztosan, egynél pedig nagyon valószínű, hogy szexkapcsolata van. Ez ennyire jellemző?

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ritka lenne a szexkapcsolat, és igazából nem is megvetendő sztem
2016. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

itt a "van"-on van a hangsúly. Randizunk, aztán másnap este 7-től 10-ig nem válaszol. Újabb randi, másnap beszélgetünk, harmadnap megint este rohadt sokáig zuhanyzik. Vagy elaludt 7-kor. Vagy lemondja a következő randit, mert vett egy komódot. Vagy a harmadik randi után mondja, hogy csak barátilag megy neki. És nagy nehezen kinyögi, mert szexet kap. Vagy az állítólagos exről kiderül, hogy annyira nem is ex.


Nem, nincs ebben semmi kivetnivaló...

2016. okt. 15. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a srácok felső 10%-ból kéne válogatni, és akkor bőven lenne olyan, akin komoly kapcsolatra is nyitott lenne.
2016. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hol olvastál srácokról? :)


egyébként tök átlagos, egyáltalán nem cicc-micc lányokról van szó. Egyikőjük sem volt csúnya, de szépnek sem igazán lehet őket nevezni, mégis mindegyik szexkapcsolat mellett randizik. Az egyiket a főnöke dugja, a másikat az exe, a harmadikat nem tudom ki, de állítólag egy idősebb pénzes pasi kitartottja. Pedig eléggé leadtam az igényeimen, 10-es skálán minimum két osztállyal csúnyább a legszebbik, mint az eddigi legcsúnyább barátnőm...

2016. okt. 16. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

És ezt a randizó nők elárulják neked?

Hogy éppen kivel van szexkapcsolatuk?

2016. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az egyik elárulta, hogy van neki, mert véletlen elszólta magát. A másikhoz járogat az (állítólag) exe, biztos kártyázni. A harmadikról nem derült ki biztosan, de elég gyanús, mert csak és kizárólag az esti időszakban veszik nyoma egy-két órára, fél órával a megbeszélt időpont előtt ondja le a randit átlátszó indokokkal, illetve pultosi fizetésből, nem túl igényes egyéb cuccok mellett, albérletben lakva van egy zsírúj Mazda 6-osa...
2016. okt. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!