Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a nőkre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre, hogy 30 éves koruk felett visszasírják azokat a rendes aranyos pasikat, akiket elutasítottak éppen ezen tulajdonságok miatt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 15:05
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
fiatal korukban
2016. szept. 8. 15:05
 2/43 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj hogy hogy ilyen "aranyos" pasi igazabol magaert kiallni nem tudo, elesett, onbizalomhianyos, onzo alak, akit nem tudunk magunk mellett eros tarskent elkepzelni.

Az ilyen ferfiakat nem sirjuk vissza.

Aki pedig tenyleg aranyos es gondoskodo azt el sem utasitjuk.

Ennyi, le lehet szavazni, lehet hazudni magatoknak, hgy a csunya gonosz nok... de ez a nagy helyzet.

21/L

2016. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%

És ez téged miben befolyásol, kedves kérdező?

Vagy mit szeretnél ebből kihozni?


Ennek a kérdésnek érdemi lényege nincs...

Ha elutasítanak, és később szamár effektusban megkeresésnek téged, összejönnél velük?

Saját magadat aláznád meg... 24L

2016. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
26%

21 évesen ne nyilatkozz 30 feletti kérdésben.

"Az a baj hogy hogy ilyen "aranyos" pasi igazabol magaert kiallni nem tudo, elesett, onbizalomhianyos, onzo alak, akit nem tudunk magunk mellett eros tarskent elkepzelni. "

Na ez nem igaz.

Nekem van egy exem, aki aki tényleg az aranyos, rendes, cukimuki pofa kategória. Kiáll magáért, tele van önbizalommal, és NEM önző. Normális, erős ember, minden téren.

Őszintén szólva, néha gondolok rá...

Azért szakítottam vele anno, mert akkor kicsit gyerekesnek tartottam bizonyos dolgokban.

A mostani párom, akivel már van gyerekünk is, és jól megvagyunk, rendes, normális pasi, de nem az az aranyos kategória. Ő inkább a kemény, férfi kategória, semmi cukiság.

Szóval nekem néha hiányzik ez a "cukiság". Tudom, ez lehet dedósan hangzik, de nem tudom normálisan megfogalmazni mire gondolok...

Így 36 évesen is szükségem lenne azokra a dolgokra, amiket az a pasi akkor adott.

A mostanival sincs semmi gond, ne értsétek félre, de hiányzik pár olyan tulajdonság belőle, ami a másikban megvolt.

2016. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
Nincs kit visszasírnom, mert akit elutasítottam, azt okkal utasítottam el, és most sem tartanám hozzám illőnek.
2016. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
19%
Elég gyakran. Ilyenkor ,már túl vannak a váláson és egy két pulya is befigyelt, mire rájöttek ,hogy a macsó szájhős akire vágytak ,faképnél hagyja őket egy frissebb pipiért ,vagy néha eljár a keze .Aztán vagy találnak maguknak mást vagy kínlódnak egyedül gyereket nevelve, mert a menőcsávó inkább bejelentetlenül dolgozik minthogy gyerektartást kelljen fizetni. Persze maguknak ,se másnak nem fogják soha bevallani hogy rosszul döntöttek, csak szidják a férfiakat úgy általánosságban .
2016. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
61%
7.: te aztán biztosan nagyon tudod, hiszen te magad is nő vagy
2016. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
69%

Micsoda bölcseletek meg konzekvenciák férfiak szájából :D

Egy olyan nőt se ismerek aki ne vallaná be, hogy szarul választott ha olyan helyzetben van. Ez most tényleg az ördögtől való ha valaki rosszul választ és csak késöbb jön erre rá? Aki egyedül neveli a gyerekét mert anno esetleg egy f...al volt együtt de ezt meglátta és lépett az miért egy megvetendő dolog az itteni férfiak szemében?

Lószart nem tudtok ti az életről az a marha nagy igazság csak osztjátok itt az észt.

"Brühühü senkinek sem kellek mert nem vagyok alfahím, majd meglátják"

Nem azért nem kelletek, hanem mert megkeseredett, önsajnáltató csecsemők vagytok.


Remélem tudtam érdemi választ nyújtani

31N

2016. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
7%
Látom a lepontozás megy, de érdemi reakciót egyik sem tud produkálni.
2016. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
85%
Ilyesmivel vígasztalid magad? Hú,de ultraszánalom vagy...30feletti nőket meg ne írd le ha te "fiatalon" sem tudsz összeszedni egy nőt.Előbb magad körül sepregess..
2016. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!