Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy fáj, hogy míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy fáj, hogy míg gyakorlatilag minden ismerősömnek halad előre a szerelmi élete, nekem gyakorlatilag nincs is ilyen?

Figyelt kérdés
Férjhez mennek, de legalábbis komoly kapcsolatuk van, vagy legalább találtak maguk mellé valakit. Nekem évek óta még egy randim sem volt...
2016. okt. 16. 12:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
2-es vagyok: igen szerettem volna én is hamarabb férjet,gyereket, de tudod mit? nem találtam. Senki nem kérte meg a kezem még, így jártam. Most pedig rájöttem, hogy nincs több időm, össze kell kaparnom magam anyagilag és világot látni, és ha szerencsém lesz,majd találok valakit,aki megbecsül,és akit én is megtudok.
2016. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
szerintem normális, és nem azt jelenti, hogy nekik rosszat akarsz, csak magadnak jót, és nyilván irigykedik az ember, ha látja, hogy a körülötte lévőknek összejön valami, amit akar, neki viszont nem
2016. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írtok. Ennyire f.s sokaknak az élete? Nekem van férjem és gyerekeink, mégha valamikor egyedül is maradok velük (bármi történhet), inkább ez legyen mint magányosan élni 30-40 felett a macskáimmal! Tudom, ma már divat nem szülni, és le van nézve az aki épp családot alapít.

Kérdésre válaszolva, persze normális.

2016. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10-es, Te inkább választanál egy állatot mint h gyereked legyen? Vagy dühből írtad, mert neked nem adatik meg a család?
2016. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Miért erőltetitke ennyire ezt a puja-dolgot? Simán lehet tök jó élete 2 embernek puja nélkül is, sőt. Sokkal jobb is. Utazások, színházbajárás, szex stb. sokkal jobb a puja nélkül. Pujával gyakran nem is lehetséges.
2016. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, írtam privátot, beszélgessünk.
2016. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt randim mostanság, ezért hasonlóan éreztem magam, mint te. A barátok mind megnősültek, sorban jöttek náluk a gyerekek, mindenki családos lett. De aztán rájöttem, hogy mindig a negatív irányból nézem az életem, és változtattam rajta. Nem másokkal kell törődni, hanem saját magammal. Kitűztem magam elé célokat, hogy amíg nincs senkim, addig elérem azokat. Azóta sikerült egy jobb munkahelyet találnom, megvettem álmaim autóját, most pedig egy Japán útra gyűjtök. Eközben csak nagyon ritkán jut eszembe, hogy kellene egy társ. De ha adódna esély, nyilván élnék vele, ettől függetlenül ezek a célok megmaradnának.

Szóval foglald el magad addig, amíg nincs senki a láthatáron, akkor nem kattogsz ezen annyit, és mégis haladsz előre az életben. A sors úgyis gondoskodik majd róla, hogy találj valakit. :)


30F

2016. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Jó 15-ös, lehet h igazad van. Mindenesetre aki egy gyereket pujának nevez, az vagy c-kategóriás ember (ők szoktak pujázni), vagy egyáltalán nem való neki gyerek.
2016. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az attól függ,mégis hány éves vagy?
2016. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valahol az. Egyébként érdekes, én is figyelem, hogy egyeseknek csak úgy csettintésre összejönnek a dolgok, kapcsolatok az életben, míg nekem sajna nem. Pedig vannak törekvéseim. Pont most írt haver, hogy láttam-e egy volt osztálytársunk nőjét, akit most szedett össze? Mondom nem. Ránéztem a face-re, a csávó világ életében elég béta volt, ügyetlenke, most is csak úgy van állása pár éve, hogy apukája vállalkozásánál dolgozik. Erre összeszed egy 32 éves fullos nőt, ő maga 29. Gondolom nem a pénz miatt jött össze vele a nő. :D Most tényleg, minden rossz szándék nélkül írtam ezt, csak csodálkoztam, hogy lehet ez, amikor eleve jóindulattal átlagos a kinézete a srácnak, és mondom, a szövege sem nagy, ráadásul sosem volt ilyen hatalmas társasági ember. Amúgy jó arc, de gondolom ha gyártósori melós lenne egy noname községben, rá se bagózott volna ez a csinos nő.
2016. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!