Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai pasik csak azt veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik csak azt veszik jelnek, ha a nő konkrétan eléjük áll és elmondja mi a helyzet? Gyakorlatilag rájuk kell ordítani, hogy "tetszel nekem"?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor egy nő hogy maradjon így nő?
2015. szept. 12. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A mai világban mikor a nők viccből, unalomból vagy csak úgy "jelezgetnek" hogy utána kihasználják/kinevessék az áldozatot, muszáj óvatosnak lenni. Szóval igen.
2015. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Miért? Fordítva talán más a helyzet?
2015. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Korábban velem sokszor megesett, hogy mindenféle mosolyt, nevetést, szemezést, hajigazgatást, hozzámérést stb. jelnek vettem, aztán hideg zuhanyként ért, hogy a lány valójában nem akar tőlem semmit. Szóval igen, én már kb. semmit se veszek jelnek, amiről korábban azt hittem, keserű tapasztalataim vannak.
2015. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a lány nem ad jeleket, az vagy azért van, mert nem tetszem neki, vagy azért, mert tetszem, csak félénk.

Ha ad jeleket, az vagy azért van, mert tetszem neki, vagy azért, mert direkt hülyít, vagy csak véletlen.

Így mégis mit vársz?

2015. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz ügy, a legtöbben max. ebből értünk :D


[link]

2015. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
talán ha elhívom kettesben kávézni, és eljön az jel? Kibszottul nem! Baráti szándékkal is eljöhet.
2015. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kérdező, leirnád, hogy milyen jeleket nem vett észre a pasi?
2015. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát, én is kb így vagyok most, pasas kezdte, fél napot várt rám (sporttevékenységet végeztem), hogy lásson tíz percre, állandóan hozzámért, neten flörtöl, félmeztelen képet küld (majdnem az intim testrészéről, de takarja), én is flörtölök, hozzáérek, bátorítanám, de annyi nem telik tőle, hogy kettesben menjünk valahova....
2015. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Előttem szólóknak igaza van.

Egyébként a "mai nők" nem adnak egyértelmű jeleket és elbizonytalanítják a férfiakat. Elég sokszor.

2015. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eddig én életemben kb. 50 lánynál próbálkoztam úgy, hogy nem ő kezdeményezett, és ebből összejött 2, amúgy meg volt egy rakás megalázó visszautasítás és kellemetlen helyzet, frusztráció.

Nálam eddig kb. 10 lány kezdeményezett, közülük 3 tetszett, és velük voltam is. Ergo sokkal kevésbé megterhelő és időigényes, ha az ember azokkal foglalkozik, akik alapból nyitnak felé.

2015. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!