Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer társaim. Milyen érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer társaim. Milyen érzés, hogy más szexel töménytelen mennyiségben, kapcsolatban van, boldog, amíg nektek gyakorlatilag életetek sincs?

Figyelt kérdés
Szerintem ennél rosszabb érzés nincs a világon. :(
2015. aug. 16. 09:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Nincs rosszabb érzés, ahogy írtad. :(
2015. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Biztos szar lehet nekik. :)
2015. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Ami azt illeti, ezen egész könnyű változtatni, csak a megoldás általában nem a gyakorin sírás szokott lenni.


Ha belegondolsz, az, hogy "gyakorlatilag életed sincs" összefügg azzal, hogy lúzernek érzed magad, amiből egyenesen következik, hogy barátnőd sem lesz. Így a probléma gyökerét kellene megszüntetni- valami olyasmibe kezdeni, ami kiteljesít, amiben jól érzed magad, amiben úgy gondolod, hogy jó vagy. Tökmindegy, micsoda, sport, sakk-klub, szakácskodás, akármilyen hobbi, amit szívesen csinálsz, és jónak érzed magad benne. Ha ez megvan, akkor mondhatod, hogy hát igen, nőm ugyan (még) nincs, de azért valamit mégis leteszek az asztalra, ha másért nem, hát magamért. Aztán máris kevésbé érzed magad lúzernek, mert oké, hogy a nők nem jönnek maguktól, de valamit csak elértél már, és aki elért már valamit az életben, az nem lúzer. Ezzel együtt jön némi önbecsülés, önbizalom, aztán hopp, varázslatos módon néhány lány is rád mosolygott a villamoson, nézd már, az egyik egész jó fej, mintha láttad volna az agyagozás közben, jé, kérjük már el a számát a következő alkalommal, aztán nahát, barátnőd is van meg rendszeres szexuális életed.


Bár ha neked a kapcsolat egyenlő a töménytelen szexmennyiséggel, akkor kicsit rossz oldalról közelíted meg a dolgot, és inkább prostira kéne költened. De alapvetően az életminőséged javításával együtt jönnek a jobb érzések és a jobb visszajelzések is.


Milyen kár, hogy mindezt gyakorin nyafogással nem lehet megoldani.

2015. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sincs ennél rosszabb. A megoldás az lenne, ha az egész testemet lecserélhetném, de ez sajnos lehetetlen.
2015. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

Kitartást mindenkinek! Én most szingli vagyok, pokol volt ez a három hónap a szakítás óta, de jövök ki belőle, nektek meg erőt és próbálkozzatok ameddig csak bírtok!

26/F

2015. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%

Szar,sokszor megöli a mindennapjaimat és kedvemet,de már megszoktam igazából...

Ha olyan egyszerű lenne,mint amit előttem írt valaki,akkor már rég lett volna barátnőm,mert nagyon sok dologban jó vagyok,és folyamatosan fejlesztem is,hogy minél több dologban jó legyek.

Ettől még nem lett semmi másabb...

A nők ugyanúgy levegőnek néznek,és kb. emberszámba se vesznek...

24/F

2015. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem igaz. Nekem van életem. Halad is jó irányban. Hamarosan saját vállalkozásom lesz, és egy éves viszonylatban elég szépen hozott eddig. Persze csak másodállásként. Több időt tudok belefeccölni, akkor még többet fog hozni.
2015. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Úgy gondolod, hogy csak szexből áll a világ? :)
2015. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Figyelemre méltó, hogy az építő jelllegű hozzászólásokat lepontozzák. Komolyan csak rinyálni van eszetek? Ha meg a kérdező szerint a párkapcsolat töménytelen mennyiségű szexet jelent menjen prostihoz, ne egy normális embert bántson kapcsolatba, mert ilyen hozzáálláással egy nőt se tud megtartani.
2015. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Milyen építő jellegű hozzászólást látsz itt? Ha a 3-asra gondolsz, az úgy baromság, ahogy van. Aki ronda, az ha meggebed se fog tudni egy csajt összeszedni, legfeljebb pénzzel. Ha nem így lenne, lehetne látni ronda férfiakat nővel, de nem lehet. (Tudom, most jön az a hazugság, hogy te minden utcasarkon ilyeneket látsz.)
2015. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!