Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék vadász/erdé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék vadász/erdész/természetbarát pasikkal?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok nagy közösségi ember és bulik helyett is sokkal jobban szeretek a természetben sétálni.

Ezért gondoltam nagyobb esélyel találhatnám meg a páromat hasonló érdeklődésű emberek között.

21/N



2016. okt. 16. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Velem is ismerkedhetsz, majd együtt vadászunk, meg fogok neked halat a számmal, mert én egy Grizzly vagyok.
2016. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Javaslom neked a köbetkező honlapot:

[link]


Szemelj ki magadnak egy túrát és hajrá :) Sok túrázóval, természetbaráttal fogsz találkozni. régebben én is többet jártam, de átálltam a mountainbike-ra, most abban versenyezgetek hobbi szinten. Jaaaa és lehet gyűjteni a kitűzőket amiket a teljesítésért adnak. :D


Szóval ha ilyen eseményekre ellátogatsz: túra, terepfutás, mountainbike sok természetbarát és sportszerető emberrel fogsz találkozni. Egy próbát megérhet.

2016. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kirándulni imádok,szeretem az erdő csendjét...magam sem vagyok közösségi ember
2016. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A teljesitmenyturazas elegge magányos mufaj. Ettol sokkal jobb a turatars.hu. ott lehet fel is szednek:)
2016. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első: Jól hangzik XD

Második: Köszönöm, ez jó ötlet. Ki fogom próbálni :)

2016. okt. 16. 19:07
 6/9 A kérdező kommentje:

3. Én is így vagyok vele :)

4. Köszönöm, erre is rá fogok nézni.

2016. okt. 16. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Orvvadász vagyok. Megfelelek?
2016. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A turatats.hu egy fuzetos oldal!Es ehhez kepest szerintem higy penzt is kell adni érte halál gagyi!mondjuk egy probat megér de csodat ne varj tole szerintem!
2016. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért csak óvatosan. :D A nagy részük szeret inni és közösségbe járni, most konkrétan ezt azért tudom így kijelenteni, mert sokat hallok egy ilyen iskola tanulóiról és tanárairól. És mert erdész/vadász a barátom. :D Az ritka kivétel, hogy ő nem szereti a nagy bulikat, de többnyire akikről hall, vagy akiket ismer, ők ugyanolyanok, mint bárki más bulizós ember... ráadásul sokszor elég elvontak is, furcsa a gondolkodásuk. Néha mi is összekapunk emiatt. Szóval szerintem maradj csak a simán természetbarátnál:DD
2016. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!