Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek kellene továbbtanulnom?

Minek kellene továbbtanulnom?

Figyelt kérdés

Az irodalmon kívül egyedül a bioszt szeretem, abban jó is vagyok, a többi tárgy borzasztóan untat. Még az angol megy el, de csak a tanár miatt (ennek ellenére jó vagyok angolból, kéttannyelvű tagozaton vagyok). Szeretem, ha valamihez a logikát kell használni. Embereket hosszú távon nehezen tudok elviselni magam körül, főleg idegeneket, viszont ha nincs senki, akire támaszkodhatom egy idegen környezetben, akkor stresszelek.

Gondolkodtam azon, hogy erdész leszek, vagy erdészmérnök, de szüleim szerint abból nem fogok tudni megélni. Orvosin is gondolkodtam, de a kémia sajnos nem megy, egy évig emelten tanultam, 4-es voltam belőle, de év végére már azt se tudtam, mit veszünk, rengeteg dolgot kellett beseggelni, év elején még logikus volt, de aztán meg már különböző vegyületek tulajdonságait kellett volna tudni, meg hogy ha ezt összeöntünk azzal akkor milyen színű lesz, stb. Idén jött volna a szerves, ami már könnyebb lett volna, de inkább leadtam, nem nekem való szerintem.

Ennyi jutott hirtelen eszembe. Sajnos fogalmam sincs, minek tanuljak, de szorít már az idő, végzős vagyok.



2016. okt. 4. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Tengerbiológus, ökológus, epidemiológus (jarvanytan), paleontológus?:) Ezekhez amugy jol jon az angol, es szerintem nagyon erdekes teruletek.
2016. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy ezekkel mennyire lehetne jól elhelyezkedni, pedig nem hangoznak rosszul :(
2016. okt. 4. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, igen sajnos Mo.-on en sem tudom mennyire keresettek, de ha kulfoldben is gondolkozol szerintem nagyon sikeresnek lehet vele lenni barmilyen biologus es kutatokent.
2016. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!