Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti, hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti, hogy viszonyultok az olyan nőkhöz aki megcsalt mást, szerető volt, egyéjszakásai, csak szexkapcsolatai voltak, de hétköznapi életben teljesen rendbe van?

Figyelt kérdés
Mernétek vele komoly kapcsolatot kezdeményezni?
2016. okt. 17. 07:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy volt egyéjszakása, vagy szexkapcsolata, az talán még nem is annyira zavarna, de sajnos a megcsalásos múlt nekem nem fér bele. Nem mondom azt, hogy a sátán lánya ettől, de nekem amúgy se megingathatatlan az önbizalmam, és tudnám, hogy folyton azon paráznék, hogy én jobb vagyok-e, mint az akit megcsalt, vagy velem is megteszi-e. Nyilván, lehet teljesen más szituáció, de nem tagadom, ez folyton idegesítene.
2016. okt. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem kezdeményeznék vele komoly kapcsolatot. Esetleg szexkapcsolatról lehetne szó.
2016. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Egyéjszakás, szexkapcsolat, az többre nekem sem jó. Volt, hogy egy év után derült ki és érzékeny búcsút vettem tőle.


Megcsalás, már összetettebb dolog.

Nekem a sima szexkapcsolat, egyéjszakás, totál érzelemmentességet mutat. Számíthatok rá, bármikor, bárkivel hajlandó lefeküdni.

2016. okt. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
úgy is bánnék vele..
2016. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Ez valami vicc?

Szerintem még arra se lenne jó.

De nrm baj, mert hétköznapi élete rendben van! ;)

2016. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Volt egyéjszakásom, voltam szerető stb. Volt páromat megcsaltam egy szombaton másnap vasárnap szakítottam vele. Ettől most rossz lennèk?

Párommal 5 éve vagyunk együtt, soha nem csaltam meg, pedig külföldön dolgozik ritkán jár haza. Még a gondolata se volt a fejemben, hogy megcsaljam.

2016. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, első vagyok. Mint le is írtam, nem vagy emiatt rossz, de ha ezt tudnám rólad, akkor képtelen lennék megbízni benned. Nem mindenki így gondolkodik, de én sajnos igen.
2016. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Egy ilyen nőnek, nincs tartása, ha egyszer megtette, mi a garancia rá hogy máskor ne tenné meg, amilyen kedve támad.. Oké, lehet normális attól még valamilyen téren.. De a kapcsolat nem az erőssége. Most ez olyan hogy én megerőszakoltam egy nőt, börtönbe kerültem, de kiszabadultam, és amúgy meg Normális vagyok emberileg, elitélendő?.
2016. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyéjszakásra vagy szexkapcsolatra jó lenne, komolyra soha. Gerinctelen sunyi nővel (mert akármennyire rendben van a hétköznapokban, ha volt szerető és csalta meg a volt párjait, akkor egy gerinctelen ösztönlény krv@, nem lehet ezen mit szépíteni) tudod ki jönne össze.
2016. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

6:

Nem vagy rossz, csak a fejemben alkalmatlan tartós kapcsolatra. A kettő között van különbség.


Ahogy előttem is írták egyéjszakásra vagy szeretőnek (=szexkapcsolatra) jó lenne, másra nem.

2016. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!