Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakra miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakra miért csak sportolni szerető emberek járnak?

Figyelt kérdés

Szinte majdnem mindegyik ember kiemeli hobbinak vagy hogy mit szeret csinálni az a sport.

Nem nagyon értem én ezt, ugyanis állandóan azon megy a szöveg, hogy Magyarországon, mennyire nem sportolnak a fiatalok..most akkor hogy is van ez?.-..


2016. okt. 8. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert csak villognak vele, hogy hát ők nem akármilyen igénytelenek, ők sportolnak is ám, azt gondolják, hogy majd ezzel bevágódnak.
2016. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Rühellek sportolni és nem vagyok a társkeresőn. Bár eddig semmiféle összefüggést nem véltem felfedezni :D


Lehet amúgy, hogy egyszerűen csak beírják. Vagy szerintük az is szeretet, hogy 5 évente 1x mennek és kipróbálják.

2016. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Sokan nagyítanak, és beírnak valamit. Akkor is ha azt a dolgot az utóbbi 3 évben max ha 1x csinálta.

Persze van kivétel.

2016. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
:D
2016. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert nőknek elvárás. Nehogy normális alkatú ember legyen mert az már gáz, az már nem férfia.. unalmas.
2016. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Lófaszt elvárás nőknek!

Én is fent vagyok társkeresőn és rohadtul idegesít a sok félmeztelen majom, ahogy a súlyzóval pózol. Mintha ezzel akarná bizonygatni a férfiasságát. Átlagos férfi, mint a fehér holló, mindegyik csak mutogatja magát és a gagyi tetoválását. Kiábrándító!

2016. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
5 A sportos alkat a normalis csak mondom, nem az anyakoca test :D
2016. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Miért baj, ha valaki sportol? Nem a magamutogatókbol kell kiindulni, de én is szeretek sportolni és nem fogom eltitkolni. :) N
2016. okt. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Fenn vagyok, 2x egy héten edzek, vékony vagyok és van rajtam ruha. Amúgy vicces ez a sport dolog. Mert ha bringás postásnéni vagy vagy erdőzöl de nincs fitness bérleted akkor nem sportolsz?! Az heti 5x8óra kiccsibéim, nem pedig fél óra töszörgés meg szelfizés a konditeremben. :)
2016. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Rendszeresen sportolok, és a sok "szeretek sportolni", szeretem a sportos alkatú nőket, és nekem fontos, hogy ő is adjon magára (én sem vagyok egy Schwarzenegger, főleg, mert inkább futok, mint gyúrok, de azért jó lenne, ha a lány sem a kanapén élné az életét).



Nos a társkeresős tapasztalataim szerint a hölgyek "szeretek sportolni" kitétele az alábbiakat takarja:


- a gimiben szeretett sportolni, jó is volt kislabda dobásból, vagy imádta a kézilabdát (sajnos ez 10-20 éve volt)


- januárban az újévi fogadalmak keretében lelátogat 1-2 aerobic órára, de aztán ez valahogy mindig elsikkad az év hátralévő részében


- a barátnőkkel havonta egyszer spinningelnek, step aerobicoznak, hot ironoznak, vagy valami egyéb trendi új sportot tolnak, ami leginkább a FB-ra posztolás miatt fontos, mert éppen valami aktuális stílus magazin/blog ezt a sportot ajánlja, meg mert közben a büfében lehet csacsogni egy turmix mellett


- otthon egy celeb sport DVD-re heti 3x10 perc mozgás, tökéletesen hibásan kivitelezett, minden pontban elcsalt mozgásokkal (pl fekvőtámasz helyett csípő lengetés, hasprés helyett fej biccentés), eredmény némi lihegés, egy kis izzadás, és folytonos panaszkodás, hogy a genetika miatt képtelen változni.



Ne aggódj, nyugodtan írj rá ilyen lányokra is, mert 95%-ban a fenti kategóriákba tartoznak.



A maradék 5%-ból 4% tényleg sport fanatikus, nekik nagyon durván ez teszi ki az életüket, főleg ha régebben magányosak, (ultra)maratonra készülnek, de depressziósok, ha nem tudnak elmenni a reggeli 20km után a délutáni bootcamp edzésre is, a heti 7 napot is kevésnek érzik edzésre, jól láthatóan túlkompenzálnak, és ezzel kötik le minden felesleges energiájukat.


És persze van 1%, aki sportol, de más is van az életében, aki tudja, hogy a mozgás fontos az egészséges, kiegyensúlyozott testi lelki közérzethez, de nem gondolja, hogy ha kimarad egy edzésnap, akkor fel kellene kötnie magát.

2016. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!