Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves nőket és ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves nőket és ilyen jellemmel bírókat ajánlanátok (kép) egy 32 éves, komoly kapcsolatot szerető, érzelmes (sajnos) férfinak?

Figyelt kérdés

Sajnos érzelmes típus vagyok. Sokszor alárendelem magamat a nőknek. Főzök (10-en pár dolgot), mosok, javítgatok (amit meg tudok), takarítok. Ezzel visszaélnek a fiatal nők. Egyik megcsalt (3 huszonéves barátnő), másik társkeresőn volt mellettem. 3. pedig, hát nem tudom. Szeretett, de mégsem. Egyik párom 21 volt, másik 22, 3. pedig 24. Hiába mentem velük minden héten mindenhová autóval, szórakozni, egyiket sem sikerült 1 évnél tovább megtartani, vagyis együtt maradni.


[link]


2016. szept. 12. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Külsővel nincs semmi baj. Az érzelmességgel van a nagy gond. A főzés mosás javítást paucsságnak veszik,nem izgalmas. A 20onéves pitsák erre nem vevők,nekik a tajparaszt ,menő kell aki alázza -lenézi ,aztán esténként megdöngeti,de közben érezteti hogy ő egy senki és akármikor találna helyette 10 másikat. Felejtsd el ezt a korosztályt ez el van már kárhozva úgy ahogy van. Inkább a 30 -40 közöttieket keresd,több az esélyed ott még épelméjűt találni hidd el.
2016. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Egyem a szíved de aranyos vagy :)


Tudod akárhány éves nőd lehet, ha magadat kényszeríted alárendelt helyzetbe, azzal akkor is visszaélnek, ha nem akarnak. A kényelmet könnyű megszokni.


Ismervén magamat azonnal szolgálatba állítanálak a konyhában és megtanítanálak vasalni is. :D Szégyellem is magam érte :D


Törekedj a harmóniára, nem vagy te kevesebb senkinél. A munkát is egyenlően kell elosztani.

2016. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most szakított velem (indok nem nagyon van)egy szintén diplomás nő, aki mellettem társkeresőzött. Én meg rájöttem, rákérdeztem finoman, és még ő volt megsértődve, hogy neki ezt szabad. Azért szakított velem, mert mondtam neki 2 ronda szót. Egyik, hogy ő a csajom, másik, hogy megd.gnám alaposan, mert annyira szépnek találom. Ez a két szó elvileg betett mindent. Előző párja meg rosszabb volt nálam külsőre, nagy baráti köre volt, bunkókkal körbevéve. Minden hétvégén részeg volt, mégis több évig vele volt. Érthetetlen.
2016. szept. 12. 16:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

28-tol felfele mert a fiatal kiscsajokkal en is mindig megszivtam, azota csak 30 as baratnoim vannak.


32/F

2016. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás volt vagyis indok arra hogy szakítson éppen kapóra jött. Nem ezért a két szóért szakított,már eleve érett a dolog. Ha bunkó vagy akkor az elejétől kezdve azt kell játszani nem csak hónapok után,mert úgy hiteles.
2016. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Remélem nem hitted el az okokat. Én akkor szakítanék, ha nem mondanának nekem ilyet :D
2016. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az érzelmesség és az alárendeltség nem feltétlen tartozik össze. Nekem kifejezetten tetszel, de ebből a szolgálatkészségből számomra az jön le, hogy az ágyban is hasonló mentalitásod van, valószínűleg ezért hagynak el a lányok.


Ha esetleg mégsem, akkor a következő dolgokon gondolkozz el:


Van állásod? Nem munkád, hanem állásod. Amit nem utálsz, és van előrelépési lehetőséged.


Egyedül élsz? Nem külön szinten a családdal egy házban, nem haverokkal egy lakásban.


Milyen a kapcsolatod anyukáddal?

Hetente hányszor beszélsz vele, mennyit találkoztok?


Van káros szenvedélyed? Az online poker is annak számít, és a heti 3szori alkoholfogyasztás, vagyi a hétvégi részegedés is.


Van hobbid? Olyan, amit a párod nélkül is szívesen csinálsz, és nem lógsz rajta folyton.


Vannak terveid? Házasság, gyerekek.


Ha ezek rendben vannak, akkor talán nagyon magas a hangod vagy nagyon apró a férfiasságod, vagy valami hülyeségben hiszel, amiben a legtöbben nem.

2016. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Beleolvasott egyik üzenetembe, amit a barátomnak írtam. Abban leírtam, hogy a csajom xy helyen van, így tudok vele baráti találkát tartani. Erre berágott, hogy ő nem a csajom, hanem a párom.
2016. szept. 12. 17:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem vettem észre, hogy 12 évvel fiatalabb lányokra hajtasz, akik épp kilépnek a tinikorból. Nem csoda, ha nem akarnak megállapodni veled.
2016. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül korosztályfüggő a dolog. Inkább szerintem csak arról van szó, hogy nem illettetek össze, nem jól választottatok. Tudom, nagyon klisé ezt mondani, de érted, én 23 éves vagyok, lassan 3 éve együtt a párommal (30 éves, szóval inkább a te korosztályod, mint az enyém), akivel májusban összeházasodunk, egyetemre járok de mellette dolgozom, albérletben élünk ketten és a házimunka oroszlánrészét én viszem. Ő maga is nagyon érzelmes, törődő, figyelmes, satöbbi, feltakarít, főz, mos, akármi, ha szükség van rá, szóval nem ebben lesz a probléma szerintem. Részben ott van az is, igen, hogy a velem egyidős egyetemista lányok még sok esetben nem találják a helyüket, még a fiatalságuk tudatában nem szeretnék lekötni magukat hosszú távra és így egészen másképp állnak hozzá a kapcsolathoz. Az a helyzet, hogy megértem őket és én is hasonlóan gondolkodnék, ha nem találkoztam volna a párommal, akivel olyan szinten összeillünk, hogy nem merném kockáztatni semmilyen múló szeszéllyel a kapcsolatunkat, mert félő, hogy nem lenne még egy ilyen jó társításban részem. De ha ő nem lenne, ha egy nála kevésbé hozzám illő emberrel akadtam volna össze, akkor függetlenül annak a férfinek a tulajdonságaitól, kinézetétől, anyagi javaitól, nem biztos, hogy olyan komolyan venném a dolgot, mint most.

Szerintem 25+ érdemes keresgélned inkább, akinek már véget ért az egyetem, fix munkahelye van, és vannak tervei a jövőre nézve, nem csak úgy szórakozik össze-vissza bele a világba, céltalanul.

2016. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!