Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azon változtatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azon változtatni, hogy kik tetszenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bár nem keresek olyan rég óta párt, még is feltűnt a probléma, hogy talán rossz emberek között keresem...

Azok a fiúk tetszenek, akikben van önbizalom (talán kicsit nagyképűek), van véleményük mindenről, lehet velük piszkálódni is. De sokszor ezekkel együtt jár a bunkóság is, tiszteletlenség, nulla empátia, amelyre nyilván nem vagyok kíváncsi...

Viszont azok a srácok, akik meg figyelmesek, kedvesek, rendesek sokszor "túlzásba" viszik ezt. Én nem akarom, hogy minden rólam szóljon, ha van véleménye is inkább átformálja azt, hogy nekem tetsszen, meg állandóan igazolnom kelljen, hogy amit csinál nekem jó-e... Szóval értitek, ne legyen határozatlan, papucs. Én nem akarok dominálni senkit.


Na a lényeg, hogy van arany középút? Mert nyilván mazochista nem akarok lenni, hogy bántalmazzanak egy kapcsolatban (ha egyáltalán összejönnek velem), viszont a második típusban meg nem találom meg a pluszt, nincs meg az izgalom, és ezért nem is kezdenek el érdekelni. Tudok ezen változtatni?


20/L


2016. okt. 17. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezen változtatnod, van arany középút, de úgy látszik, te még nem találtad meg ezt a fiút. Pedig biztos van ilyen, és valahol téged keres... Kitartás! :)
2016. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az összes nő ezt gondolja,szóval csak a szokásos...
2016. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Lehet azon változtatni, hogy kik tetszenek?"

Ezek belső dolgok, szóval egyértelműen igen.

De nálad nem ez kell. Nálad megfelelő csoportokban való keresgélés kell.

Hát tedd azt.

"Na a lényeg, hogy van arany középút?"

Igen. Önmagával tisztában lévő, viszont értelmiségi, megfelelő párkapcsolat felé vágyó ember. Azokkal miket leírtál, nem lehet normális kapcsolatot kialakítani..., ergo nem hogy van-e arany középút, de csak ezzel lehet párkapcsolatod amit kb te is leírtál, csak eddig még nem jutottál el.

"Tudok ezen változtatni?"

Nem ezen kell változtatni. nem magad kell rossz s nem megfelelő emberek kedvelésére, rájuk ágyásra, csak keress olyat aki normális. Ennyi e szó kellően kifejezi.:

Nem egoista, nem papucs, fejlődni vágyik, 100%os kapcsolathoz minél közelebbire vágyik s ezért ésszerű úton akar tenni, megtartja személyiségét, megfelelő szinten foglalkozik veled, kommunikációs készség, stb.

Csak legyél nyitott és ne add minimum szint alá, még ha kevés normális ember is van. :)

Ha kell segítség, írj rám.

2016. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen férfi! csak ismerkedj nagyon nagyon sok fiúval, okosan, ügyesen, soha ne bánts meg senkit, légy diszkrét, mikor ismerkedsz (nem kell az egész világnak tudnia, ha van egy pár hónapos, vagy akár fél éves kapcsolatod,- hiszen az még csak ismerkedés!) aki se nem papucs, se nem uralkodni vágyó, hanem egyensúlyban van.

Nekem hét éves hosszú ilyen kapcsolatom volt, (ahol egyensúlyban voltunk, egyikünk se dominált) de egyéb okok miatt (meguntuk egymást, összeköltöztünk, anyagi okok,stb.) szakítottam vele. (akkor még mondjuk internet se volt)

Ővele fantasztikusan jó volt "járni". (=látogató kapcsolat) Utólag tudtam meg, hogy ő is hűséges volt hozzám. De már nem csinálnám vissza - tudatosult bennem a játszmázás a kapcsolatunkban, és én továbbléptem.

Sőt, annyira sajnáltam, hogy elküldtem, hogy még imádkoztam is érte, hogy nehogy valami baja legyen.

Jó ember volt, na. És jófej, plusz számomra nagyon vonzó. Szóval VAN ilyen. Hosszú távú kapcsolatot biztos tudsz majd találni, csak rengeteg lesz, aki uralni akar (manipulálni, direkt féltékennyé tenni - ebből rengeteg van). Aki harmadik talira se jön be, azaz nincs meg a szikra részedről, az is felejtős.

Szóval szerintem, ha a pasik minimum fele bejön neked, akkor van esélyed ilyen egyenrangú kapcsolatot találni.

Életreszóló kapcsolatot találni, szerintem egy az ezerhez az esély ebben az esetben.

(nekem azért nincs kapcsolatom, mert egyrészt nincs rá energiám, másrészt az északi genetikára indulok be, nem tehetek róla, az itt meg nincs, max. vmi. bevándorló:)


38 nő

2016. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1, #3 Köszi megnyugodtam. :)
2016. okt. 17. 20:01
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Neked is köszi a választ. :)
2016. okt. 17. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy valamit elfeletettem.

Anyud lehetnék.

Szóval lehet, hogy vannak generációs különbségek.

Úgyértem: lehet az én fiatal koromban másabbak voltak a pasik?

Sajnos fogalmam sincs erről, mivel nem MOST vagyok huszonéves. :(

Még valami:

a 2011-es népszámlálás ereménye: a 20-35 éves nők 75 %-nak nem volt se élettársa, se férje. 600 000 -nek volt látogató párkapcsolata. Sajnos fogalmam sincs, mekkora ez a populáció, talán érdemes lenne utána nézned, de arra emlékszem, hogy nekem minden barátnőmnek mindig volt kapcsolata - méghozzá elég jó. Sokan férjhez is mentek. (az én generációmban inkább a pia meg a fű, meg a haverok volt az ami miatt sok kapcsolat szétment)

Van két fiatal unokatesóm 28 és 23 évesek, tök jól néznek ki, nincs pasijuk, van több munkatársam 24 évesek, nincs pasijuk. És évek óta! Nekem azért ez egy kicsit furcsa, bár tényleg nem tudom, hogy más-e a ti generációtok párkapcsolatban, mint a mienk?

Tegezhetsz nyugodtan :D

2016. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy más-e a generációnk... Biztosan vannak dolgok, amik máshogy mennek, sőt biztosan vannak amik rosszabbul pl. az internet, meg a felgyorsult információ áradat miatt. Sok embert látok kapcsolatban, de sok az olyan kapcsolat, amikor mindegy, csak legyen már valaki és beleragadnak...
2016. okt. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!