Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mivel lehet kezdeményezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mivel lehet kezdeményezni facebookon?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik fiúismerősöm, de csak látásból ismerem, köszönőviszonyban vagyunk, de sosem beszélgettünk. Sajnos már 1-2 éve nem is láttam. :( Facebookon viszont néha lájkolgat nekem, és nagyon szeretném megismerni. Nem szeretnék beégni előtte azzal, hogy úgy írok neki: "szia, mizu?" :D de mégis akkor hogyan?

20/L


2016. okt. 17. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

írsz egy értelmi szinttel magasabb levelet


tehát kifejted, hogy miért írsz neki, érdeklődsz iránta..stb.


a rövidítéseket és az ilyen sz..r szavakat, hogy mizu, meg a társai felejtsd el, mert csak az értelmi hiányosságodról fog tanúskodni.

2016. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivd el randizni. Veszíteni való nincs,maximum továbbra sem látod. Én igy jöttem össze a barátommal. Ismertem, nagyjából hasonló szituáció. Agyaltam rajta hetekig, aztán írtam neki. Még aznap felhivott, aztán randi... Szóval azóta együtt vagyunk. Nem lehetetlen ;-)
2016. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!