Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon hogyan lehet beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Bejelöltem, vissza is jelölt egyszerre. Láttam hogy fenn van, de nem írt rám. Ha ráírok hogy köszi a visszajelölést az nagyon ciki?
2016. ápr. 28. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Tini kategória szerintem
2016. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, hol tudom módosítani? Bár evvel a válasszal nem jutottam előbbre.
2016. ápr. 28. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
nem ciki valahol el kell kezdeni!
2016. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Mi? Komolyan?

Köszi a visszajelölést?

Bazki, ez tényleg gáz.


"Szép a szemed! Emlékeztet a sarki cukrászda szilvafagyijának a színére. Nincs kedved megnézni velem?"

2016. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztok inkább személyesen, minthogy ezt a fészbúkos/internetes/chates/stb. ismerkedést erőltetitek? Lélektelen, sivár, személytelen, és nem tudod, hogy valójában az írott szavak mögött mi lapul.
2016. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bejelölted és nem írtál neki semmit. Szerintem ott alapból kellett volna valamit. Miért várod, hogy majd ő ír?
2016. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
például úgy, hogy "szia"
2016. ápr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A adatlapja borítóján van egy gomb, rá van írva hogy üzenet küldése. Na arra kell kattintani!
2016. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felröhögtem. Tiniész, bakker. Te jelölted be, azaz neked van mondanivalód, te akarsz valamit. Akkor miért várod, h ő írjon? Nem fog írni.
2016. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha felhívnál valaki telefonon és kussolnál. Elvégre te kezdeményeztél, te akarsz valamit, akkor folytasd is.
2016. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!