Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányok csak szemezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok csak szemezni szoktak velem nagyritkán, de nem kezdeményeznek. Viszont a csúnyábbak szoktak kezdeményezni ismerkedést (facebookon). Most ez azt jelenti, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
19F

2013. febr. 2. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
küldj képet és megmondom xd
2013. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. A szép lányok körül mindig van valaki, a csúnyábbak elkeseredettebbek.
2013. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt!
2013. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
A szep lanyoknak nincs szukseguk ra , h kezdemenyezzenek , hiszen toled varja ezt egy szemezes utan .Lepned kell .
2013. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a csúnyább lányok nem látnak más esélyt, csak ha kezdeményeznek. A szép lányok után döglenek a pasik, tehát nem kezdeményeznek.
2013. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ettől függetlenül lehet, hogy randa vagy.. :D
2013. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bogesz:) ***** válasza:

Menj már!..ez tiszta hülyeség..nem mondod hoyg nem látod a logikáját a dolognak?xDD..figyu a "csúnya lányok" után evidens hogy nem döglenek a pasik így ha kell akár a lehetetlent is megpróbálják, viszont a "szép lányok"-nak van elég esélyük, hogy rájuk találjanak így minek is kezdeményeznének?..amúgy ebben is 2 csoport van, mert van aki olyan nagyképű csaj,hogy elvárja hoyg utána fussanak-->ez a rosszabb, és vannak a normális lányok (sajnos már nem túl sok) akik úgy tartják helyesnek, hogy a fiúk kezdeményezzenek, és ne nekik kelljen kuncsorogni-->ez a jobb:DD tényleg nem nehéz..gondolj csak bele..:))

16/L

2013. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azt értem hogy miért nem kezdeményeznek. viszont arra lennék igazán kiváncsi hogy ha nem túl elönyös külsejű lányok irnak, akkor ugye annyira rossz pasi nem lehetek ugye? mivel hogy a csúnyának se kell csúnya szerintem.
2013. febr. 3. 22:10
 9/14 anonim válasza:

Kedves dolog ennyire külsőségesnek lenni.

Gondold csak át ha te lennél annak a nem túl előnyös külsejű lánynak vagy fiúnak a helyében lenni akit nem szólít meg senki!

2013. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jogos. de még mindig nem kaptam választ a kérdésre.
2013. febr. 4. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!