Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglehet ebből vajon gyógyulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet ebből vajon gyógyulni? (+18)

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de egész életemben arra vágytam, hogy legyen valakim, mert az olyan jó dolog, hogy ha van.

Hogy van aki törődik velem és teljes valóban, csak is magamért fog szeretni.

De mivel egész életemben egy eléggé magamba fordult ember voltam, a magam kis világában éltem, meg sem próbáltam közeledni mások felé. Nem szerettem emberek között lenni soha. Megjegyzem: Mai napig így van.

Szörnyülködve látom azt, hogy mi kell a mai lányoknak:

- a vagány fenegyerekek, akiknek menő szövegei vannak

- jól néznek ki, helyesek, szépek, még a rondább lányok is a helyes pasikat keresik

- meg hogy legyen jól fizető munkahelyed...

ETC..


Sajnos nálam ez sosem volt meg egyik sem. Se nem nézek ki jól, és nincs is munkahelyem.

Volt egy barátnőm, akit nagyon szerettem és rohadjak meg, 2 év alatt mióta kidobott (majdnem másfél éves kapcsolat után), én még mindig nem vagyok túl rajta.

A sok szenvedés, a csalódás, csalódtam önmagamban egy hatalmasat és csalódok mert mindenki hülyének néz és elutasítanak, egyszerűen már nem hajt előre semmi.

A szívem mélyén nagyon fáj, hogy akit szerettem, neki is csak egy hulladék voltam végül, semmit nem jelentettem neki. És ebbe pusztulok bele.

Túlságosan be vagyok fordulva és nincs már erőm, hogy bármit is tegyek. Sosem vágytam semmire, sosem akartam elérni semmit, sosem akartam igazán bizonyítani senkinek, mert mindig is tudtam, hogy csak egy szar darab vagyok mindenkinek. Legszívesebben fel sem kelnék, csak döglenék egész álló nap. És sajnos az sem hajt, hogy munkát találjak.

Már nem tudok szépet látni az életben, a munkát is valami iszonyatos kényszernek érzem, és tuti hogy semennyire nem tudnám élvezni azt, hogy valahol órákat robotoljak.

Úgy érzem semmihez nem értek.

Ráadásul emellett már csak azért sem keresgélek, mert az aminek még kellene működni, már évek óta nem áll fel. Pedig nem vagyok 40-50 éves öregember, hogy problémám kellene, hogy legyen vele. Csak 28 vagyok.

Túlságosan elkényelmesedtem a nyomoromban és már nem is akarok megpróbálni kilábalni belőle.

Ha anno az exem egy picit is tovább küzdött volna értem, talán ma nem itt tartanék. Megjegyzem: öngyilkos is akartam lenni az végett, hogy ki lettem dobva.

Tudom, jönni fog az, hogy egy lány se ér ennyit, és nem szabad egy lány után sírni...

Nem is tudom mit érzek igazából:

- nincs már veszekedés se vele se az apjával (vele ugye mert nem állt ki értem)

- valószínűleg nem is tisztelt, illetve nem is szeretett soha

- egyáltalán nem szép lány, sőt talán némiképp időnként ápolatlan is bizonyos szemszögből nézve

- meg kitudja, lehet meg is csalt, bár ezt nem tudom, viszont azt igen, hogy egy pasiját egyszer megakarta csalni

Piszkosul csak szürkében tudom már látni a világot, ezektől a baromi nagy elvárásoktól, hogy valakinek érjek is centet. Úgy is tudom, ha próbálnék változni, akkor sem lennék különb az emberek szemében, és ugyan úgy ott állnék a kés élén.

Úgy érzem már, az egyetlen értelmes megoldás csak a halál, hogy megszabaduljak a felesleges tehertől.



2016. okt. 19. 08:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés papesz?!
2016. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Pszichológus.
2016. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszek a pszichológusokban... voltam már, nem volt jó.

Nem tudok feldolgozni a veszteségeimet.

2016. okt. 19. 08:43
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok mindent lehet ehhez hozzá tenni, kérdésedben benne van a válasz:

Vesztes vagy de valószínűleg ez neked így jó, mert nem is akarsz ellene tenni semmit.

Ha ez így marad, egyenes az utad a hajléktalan lét felé, ami egy szempontból talán pozitív: nem élnek sokáig.

Nézzük meg most más szempontból:

Te komolyan ekkora szarban vagy és mégis az a legnagyobb problémád hogy elhagyott valaki aki a véredet szívta?

Állj már fel, ember. Sokkterápia kell ide.

A helyedben itt hagynék mindent és megpróbálnám a külföld témáját, még akkor is ha viakolort kellene raknom. Tudod mennyit jelent egy határozott életmódváltás?

2016. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadat lúzernek tartod, akkor miért várod el mástól, hogy ő ne tegye? A párkeresés egy verseny, és te nem is akarsz jó helyezést elérni benne. Kapd össze magad, keress melót, keress hobbit, találd ki, hogy miben vagy jó, és utána jöhetnek a csajok.

Elmehetsz urológushoz is, de szerintem pszichés eredetű lesz a problémád. Bízz benne, hogyha az életedet rendbe rakod, akkor hátha ez a dolog is rendbe jön.

Ha így nem vagy jó senkinek se, akkor neked kéne változnod, a világ nem fog.

2016. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha ennyit picsog egy férfi az már nem is férfi!

A sok rinyától lassan megjön a menzeszed...

Leírtad nincs munkád, nem áll fel stb...ez egyik sem vonzó tulajdonság

Változtass kezeltesd a rudit, keress állást!

Az meg, hogy nézel ki xard le, nem minden a külső.

2016. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Összefoglalva:

Csúnya, önbizalomhiányos, munkanélküli, csóró, depressziós vagy. Nem értesz semmihez és nem is akarsz változtatni rajta. Nincsenek és soha nem is voltak céljaid. A saját nyomorodtól - amit egyébként magadnak okozol - már merevedési gondjaid is vannak. Természetesen a szokásos öngyilkossági kísérletek is megvannak, de még azt is elkúrtad... De tudod miért nem sikerült? Mert nem akarsz meghalni, csak nem tudod mit csinálj.


Itt 2 verzió van.


a)Összeszeded magad és eljársz rendszeresen pszichológushoz. Keresel munkát és képzed magad. Valamint célokat állítasz. Kezdetben bármilyen apró cél megteszi, csak legyen, ami motivál.

Küzdősportot is javasolnék, mert ott vernek beléd egy kis akaraterőt.


b)Marad minden és lassan meghalsz a sok szarságtól.


Egyébként egyik verzióban sem szerepelnek a nők és egyelőre felejtsd is el őket. Nem tőlük kell várni a gyógyulást. A gyógyulás után kell őket várni.

2016. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Valamit szerintem félreértettél! :)

A büdös életben többet nem akarok már magamnak barátnőt.

Még ha helyre tudnám hozni az életemet, akkor sem!

Kell a ráknak.. a sok szemétség, az átverések.. hogy kinyalnám a seggét, megtennék bármit és szarba venne.

Nem kell nekem ez az élet, csak nyűg.

2016. okt. 19. 10:20
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Most nem tudom kinek és miért hazudsz.


Nem kellenek nők, de a Felnőtt párkapcsolatok/Társkeresési problémák témakörbe írsz. És a régi barátnődön sem tetted túl magad.


Egyébként nem a nők tehetnek a problémáidról.

2016. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem voltam ennyire hülye mindig, csak mióta édesanyám elment 2010 január 3.-val.

Sok hülyeségen mentem keresztül szemét emberek undorító viselkedése végett. Ebbe beletartoznak fiúk és lányok egyaránt. Barátaim pont emiatt nem is lettek.

Amióta anyum meghalt, meg elvesztettem a "barátnőmet", egyszerűen belefáradtam.

Tőlem az élet mindent csak elvesz, ami fontos volt.

Megjegyzem: exem anyja is meghalt.

2016. okt. 19. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!