Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meglehet ebből gyógyulni? Mi,...

Meglehet ebből gyógyulni? Mi, ki miatt alakult ez ki? 20/f

Figyelt kérdés
Sokszor vertek,bántottak,megaláztak iskolában,otthon,bent ülős vagyok,élettelen,szüleim elváltak senki se szeret,barátnőm sincs nem is volt még, beteg vagyok szív szúrás,nyelőcső görcsölés,nehézlégzés,néha remegés is,félre nyelek pszichológus adott frontint , de nem jobb rettegek is néha a haláltól, hogy tudnék a fejemben rendet rakni?? Úgyérzem ez egyedül nem megy :( normális szeretnék lenni :(
2015. okt. 1. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnalom, hogy igy alakult az eleted. :( de ne add fel! En is hasonlo helyzetben vagyok, igy aterzem a problemaidat. Ha gondolod, irj ram, beszelgessunk rola! L/22
2015. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rádírtam dumáljunk!
2015. okt. 1. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a baj a halállal?

Szerinted miért félsz tőle?

Depressziós vagy, kezelhető. Merre fele laksz?

Pszichológushoz járj folyamatosan. Tőle kérdezd meg, hogy vannak e hozzád hasonlókkal foglalkozó csoportok.

2015. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindenképp orvost ajánlok, depresszióra utalnak a tüneteid... Az, hogy az életed ilyen volt, az csak annak köszönhető, hogy egy olyan társaságban nőttél fel, ahonnan kilógtál és más voltál.. Ezt 20 év alatt a diákok úgy kezelik, hogy bántanak mert nem olyan vagy mint ők és kiközösítenek.

De ez nem azt jelenti, hogy az egész életed ilyen lesz. 20 éves vagy, előtted az élet, még bármi lehet belőled! Tanulj és keress olyan területet szakmai téren amiben jó vagy és amiben el tudsz helyezkedni, majd kezdj el dolgozni. De először mindenképp járj pszichológushoz, ő mindenképp fog tudni segíteni és rendet rak a fejedben!

2015. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!