Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem gondolják komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem gondolják komolyan a nők az olyan kijelentést hogy azért nem akarok veled tovább ismerkedni, mert nem érzem elég jónak az igényeidhez képest?

Figyelt kérdés
Sokszor volt olyan hogy ismerkedtem egy nővel és leírta mondogatta mit vár el mit szeret egy pasibak és én nem éreztem hogy olyan lennék. És mikor ezt tudtára adtam a nőnek, akkor nem hitte le, csak mondogatta, hogy jó lerázós duma stb....
2016. okt. 19. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

általánosságban igaz, tehát mind a két nemre, hogy:


nagyon sokan képtelenek felelősséget vállalni tetteikért! letagadják, amit egykor kijelentettek, mert félnek és gyávák beismerni, hogy hibáztak.

2016. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ezek az elvárások nem törvényszerűek. Nem kellene már ott feladnod, hogy felsorolja az "igényeit".
2016. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Sokan mondják, hogy a női igények (meg a férfi igények is e téren) azok amiket mint álmodozás kell értelmezni, mert a valóságban úgysem azzal lesznek végül amit megálmodtak. És tényleg! Tedd fel a kérdést, mire vágynak, lesz lista bőségesen, pár dolog egyezik mindnél szinte, sok dolog különbözik, de elsőre úgy tűnhet, hogy "te jó ég, nekik csak valami szupermen lenne elég jó". Aztán mégsem.


Ugyanez természetesen férfi oldalon is megtalálható, mielőtt megtalálnátok ezzel. Úgy tűnik, ez egy emberi dolog.


A kizáró dolgok sokkal jobban alkotják a képet, mert olyan már ritkábban van, hogyha valakinek valami kizáró ok, és mégis összejön olyannal akinél ilyen van... Most pár légből kapott példa - ha valakinek visszatetsző a szeplő akkor nem fog szeplőssel összejönni, vagy ha idegenkedik a katonáktól akkor nem nagyon fog katonával összejönni.

2016. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!