Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti mennyi kommunikációra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mennyi kommunikációra vágytok ismerkedés idején? Én akarok túl keveset/sokat?

Figyelt kérdés

Két ellentétes dolgot mondanék most:

1. A legtöbb nő elvárja, hogy napi szinten beszéljünk egymással (nyilván facebookon)

2. A legtöbb nő nem tud találkozni 2-3 napi rendszerességgel sem sokszor.


Ez mi? Elmondom miért kérdezem: Nekem a személyesen találkozás jelent szinte mindent. Akkor látom a másikat, érintem, csókolom, érzem, stb. Szerintem 1 óra személyes találkozás többet ér 100 óra netes beszélgetésnél.

Ezért is vagyok az mellett, hogy találkozzunk személyesen mindig tényleg azért 2-3 naponta egyszer, ha ráérünk és kedveljük egymást. Ehhez képest azt látom, hogy állandóan kifogásokat kapok, hogy miért nem érnek rá és miért csak mondjuk jó esetben heti kétszer tudnak találkozni, másrészt én kapom a szidást, hogyha nem írok nekik 2 napig.


Nekem a netes beszélgetés kb semmit nem jelent a személyeshez képest, mégis a nők ezért rinyálnak ha nem beszélünk. Viszont ha személyesen találkoznék, akkor meg állandóan jönnek azzal, hogy milyen más programjaik vannak. (Suli, munka, barátok, stb)


Inkább találkozzunk heti háromszor és mellette egyszer se beszéljünk máshogy, mint találkozzunk csak heti egyszer, de mellette minden nap beszéljünk más módokon

24/F


2016. okt. 13. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

En is inkabb a szemelyes talalkozasokat szeretem, a baratommal kb 1-2 napot beszeltunk messengeren talalkozo elott, de kb csak annyit beszeltunk meg, hogy mikor talizzunk. Utana siman raertem talalkozni vele akarmikor, volt hogy este munka utan, volt hogy reggel felkeltunk direkt korabban, hogy egy kavera legyen idok munka elott.

Szoval ket oka lehet, hogy nem akar surun talalkozni, vagy tenyleg nem er ra valaki, vagy annyira nem erdekled...

2016. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normalis vagy. Szerintem a nornalis emberek, akik nem estek bele a face-függőség c betegségbe, sokkal inkáb igénylik a személyes beszélgetéseket. De az tény, hogy nekem is kb minden délutánom hetkoznap van programom és sokszor csak facen megoldható a kommunikacio, esetleg telefonon. Szerintem az a jó, ha minden nap beszelunk, rosszabb esetben Facebookon, ez kevesbe ido-es energiaigényes, mint a személyes találkozás, de mégis nagyvonalakban tudtok mesélni a napotokról, olyan apro részleteket ist amiket esetleg 2-3 nap mulva elfelejtenétek. De igazad van, eloben sokkal jobb beszélgetni és ha megoldható lenne, az király lenne.
2016. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a személyes találkozások híve vagyok.
2016. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veled értek egyet, de meddő vita az egész. A két csoport sosem fog tudni kiegyezni egymással. Egy facebookost hiába várod el hogy kevesebbet használja.
2016. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan, hogy utálja a netes beszélgetést, és ettől még nem lesz rossz ember, hiába próbáljátok úgy beállítani.
2016. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!