Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elhízott férfiként átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhízott férfiként átlagos vékony barátnőt akarok, akkor agy lefogyok vagy pénzt szerzek vagy összejöhet pénz és fogyás nélkül is egy vékonyabb nő?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
ha elég jó a dumád, te vagy a társaság középpontja, jó a szociális érzéked, rosszfiúsabb a viselkedésed, esetleg körülveteted magad pár lány barátoddal, akkor lehetséges, de ha nem ilyen vagy, akkor ezt kb hasonlóan nehéz elérni, mint a jó alkatot és az egzisztenciát.
2016. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
A színháznak semmi értelme, ha komoly kapcsolatot akarsz. :) Ha nem akkor mindegy. Ha pedig a pénzben látod a kulcsot akkor meg hizhatsz is akar és ha nincs egy szál hajad sem és nem vagy csak 150 cm akkor is találsz magadnak kívülről szép barátnőt. :)
2016. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Az agyad helyén tuti káposztalé van.

Pénzzel csak érdekkapcsolatot vehetsz magadnak, utálni fognak téged, de a pénzedet viszont imádni fogják.

Egyébként pedig álmodik a nyomor zsír d..sznó. Fogyj le, az egészségedtől nincs fontosabb.

Majd ha 40 évesen szívinfarktust fogsz kapni, akkor is úgy fogsz gondolkodni, hogy inkább nem fogysz le?

2016. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

attól függ mennyire vagy kövér

én 172 cm vagyok célom a 80 kilót elérni, most vagy 70 és 60 ról kezdtem... régen azt mondták hogy 100 kilónál kezdődik egy férfi.

az alak nem sokat számít, de sportolj valamit magad miatt, én mindig sportoltam valamit.

és ugye azt tudod hogy egy 100 kilós ember kis testzsír % al sokkal jobban néz ki mint egy 85 kilós izom nélkül tiszta zsírosan.

egyébként a nőknek nem hiszem hogy számít a súly, inkább úgy vettem észre az idősebb és a jó szövegű csávók jönnek be.

2016. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez eleg nagy ökörség, hogy 100 kg fölött kezdődik egy férfi ezt azok a férfiak találtak ki akik 100 fölött vannak. :)

Nem a kg mutatja meg ki mennyire férfi. :)

2016. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
"régen azt mondták hogy 100 kilónál kezdődik egy férfi" - és te elhitted? :D
2016. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha elhízott, hájas férfi vagy, akkor hozzád képest a nők kilencvenöt százaléka bizony sovány.


Ergo minden további nélkül, te kis zsírzsák! :)

2016. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

"Nem a kg mutatja meg ki mennyire férfi. :)"


Jahh... mind ezt mondják... mármint a szobabútorral együtt ötvenkilós "férfiak". :)

2016. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a zsír mivel kisebb sűrűségű az izomnál, ha látsz egy 100 kilós izmos férfit, akkor kevésbé látszana rajta mintha a nagy része zsír lenne. Az 170 magas kommentelő is lefogadom, hogy lépten-nyomon megkapja hogy sovány, egyen.
2016. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy nagyon ronda és buta nőt biztos össze tudsz szedni
2016. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!