Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként ilyenkor mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az eddig eltelt 23 évemben bebizonyosodott, hogy rendkívül messze állok a férfi ideáltól. A visszajelzések alapján külsőre és belsőre egyaránt nem számítok vonzónak senkinél sem, viszont szeretnék nővel néha valamilyen kapcsolatot (szerelmet direkt nem írok, mert így lehetetlen). Teljes egyedüllétre nem tudok alapozni, ez már kiderült idáig. Szerencsére ezen kívül az életben kifejezetten sikeres vagyok, így a pénz pár év múlva már nem fog számítani, meg szinte semmi sem. Ennek ellenére közvetlenül sosem szeretnék fizetni nőnek, hogy velem legyen, azt már túl megalázónak tartom magam számára.

Mielőtt még valaki azt hinné, ez nem önsajnáltatás, nincs ilyenre szükségem. Valódi megoldásokat keresek.

23/f


2016. okt. 20. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Pár év múlva amikor tényleg nem fog számítani a pénz, lesz nőd is. :D

A nem fizetős nők is azt nézik, ne aggódj te amiatt...


Ha gazdagnak születtél volna, már sok nőd lett volna ezidáig is.

2016. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok, szóval ha olyan hozzáállásod van a teljes női nemhez, mint az első válaszolónak, akkor ne vedd figyelembe.


De! Szerintem ne "néha valamilyen kapcsolatot" keress, az a nőre nézve iszonyú megalázó, és tényleg érezni a férfi közeledésén, hogy mégis mi a szándéka. Egyébként meg ha olyan vagy tényleg, ahogy leírtad, akkor sokkal több esélyed lehet egy tartós párkapcsolaton belül megélni az intimitást. A kósza szexnél befolyásoló tényező a külső és a nagyon lehengerlő fellépés, párkapcsolatnál tényleg igaz, hogy elég csak egy fokkal szebbnek lenned az ördögnél, ha találsz valakit, akivel személyiségetekben jól összeilletek, egymásra találtok, akkor vele mégiscsak könnyebb lesz idővel "valamilyen kapcsolatot" kialakítani. De ehhez az is kell, hogy a szándékod kicsit komolyabb legyen és a nő is érezze, hogy nem csak egy random valaki a szemedben.


Mert mit ne mondjak, baromi hízelgő, ha valaki azért közeledik felém, mert én is nőből vagyok és hát "a punci az punci". És ha nem is mondod, azért rá lehet jönni, hogy ez áll a dolog mögött, és nem az, hogy bennem látod életed asszonyát.

2016. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos Kérdező, azt kell mondjam, átlagpasas vagy, akárcsak én, és a nagytöbbség. Az ilyeneket levegőnek nézik a lányok, úgyhogy ha nem tűnsz ki valami olyasmivel, ami a lányokat vonzza (pénz, jó külső, hegyomlásnyi alkat stb.) akkor előbb fogsz összefutni egy rozmárral, mint egy barátnővel.

Az én javaslatom az lenne, hogy az idődet és a pénzedet is inkább olyasmire fordítsd, ami neked is jó, hasznos, élvezetes és még profitálhatsz is belőle. A csajozást meg hagyd a 3,14csába.

2016. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!