Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes lányok miért utasítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért utasítják vissza az udvarias srácokat is?

Figyelt kérdés
Ha tök illedelmesen megpróbálok csajokkal ismerkedni, akkor is általában visszautasítanak. Akkor is ha nincs párjuk. Miért kell fél mondat után elhajtani a pasikat?

2016. okt. 20. 22:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
23/F
2016. okt. 20. 22:53
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Mert azt szeretik, ha tapló vagy. :) Én is ilyen vagyok mint Te . Engem is visszautasítanak. De már nem tud megmozgatni a dolog. Elvileg "menő" állásom van, lakás, autó(csak, hogy értsd). E mellett normális vagyok, látod mégsem. :) Majd eljön ha el kell jönnie. E miatt ne lógasd az orrod. :)
2016. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
ha tahó, vagy perverz vagyok az se jó. sok foglalt csaj barát zónájában vagyok benn, akik kedvelnek. de a az egyedül állók, nem közelednek felém, és tartják a távolságot.
2016. okt. 20. 23:10
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
Mert ők az erőszakot imádják.
2016. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%

Egy részük azért, mert szerintük az udvarias, normális pasas az "uncseeeehhhhh", és valami izgalmasabb, "dominánsabb" példányt várnak. Ez többnyire egy nagydarab agresszív kötekedő pronyó taplóállat szokott lenni.

Egy másik részük meg azért, mert pénzes, sportkocsis pasi kell nekik.

2016. okt. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Miért, mit gondoltál, tegyék szét a lábuk csak mert udvarias vagy? Ez azért nem így működik. Nem attól fognak érezni valamit irántad, hogy udvarias vagy. Senkinek sem kötelessége veled ismerkedni. Akkor sem ha udvarias vagy. Akkor sem ha nincs párjuk. Eleve aki azt hiszi, hogy ez a kötelességük, az mégsem olyan udvarias. Te talán bárkivel elmennél, aki udvarias?
2016. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
ezt én se értem, hogy miért kéne hanyatt dobnia magát, csak mert udvarias vagy. ez eléggé alap... tudod, a nőktől elvárják a nőies viselkedést, nőies öltözködést, stílust, a férfiaktól pedig az udvariasságot, lovagiasságot, figyelmességet.
2016. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%
Én is lepontozást kapok (tényleg nem érdekel), de az utolsó és a kérdező mellé állok. A kérdező nem azt írta, hogy miért nem tárják szét a lábukat, hanem hogy miért nem kommunikálnak vele. A hatos és hetes grófkisasszonyoknak nem csupán igen súlyos szövegértési gondja, de legalább ennyire problémás önértékelési zavara, énképe is felmerül.
2016. okt. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Ó igen csak kommunikálni akar a kérdező :D

Nyilván mindenki tudja,hogy mi is a célja valójában.

Nem értem pl nekem miért kellene kötekességemnek érezni,hogy ha valaki kedves és normális azzal márpedig beszélgessek és ismerkedjek?!

Első ránézésre is lehet azt tudni,hogy akarsz e valamit a másiktól vagy sem...beszélgethetek én olyannal aki nem érdekel de egy idő után igyis ugyis én leszek a szemét mert bíztattam azzal,hogy szóba álltam vele.

Nem egy ilyen személyes tapasztalatom van.

Úgyhogy én ilyen esetben teljesen normálisan elmondom a másiknak,hogy neharagudj de nem akarok ismerkedni.

Ennél korrektebb nem tudok lenni.

2016. okt. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Az udvariasság csak egy dolog a vonzódás nem csak azon múlik. Nem vonzódok mindenkihez aki nem bunkó velem. A férfi ismerőseim java nem egy kocsmatöltelék suttyó, mégis csak kb 10%-kal tudok elképzelni valamit. Az ő viselkedésüket, világszemléletüket, külsejüket tartom számomra vonzónak. Gondolom neked sem tetszik minden nő...
2016. okt. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!