Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes lányok miért utasítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért utasítják vissza az udvarias srácokat is?

Figyelt kérdés
Ha tök illedelmesen megpróbálok csajokkal ismerkedni, akkor is általában visszautasítanak. Akkor is ha nincs párjuk. Miért kell fél mondat után elhajtani a pasikat?

2016. okt. 20. 22:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%
Van úgy, hogy az elején nem tűnik fel, hogy rossz választás lesz. Egyik nagynéném járt így, akinek a férje egy őt rosszul ért munkahelyi döntés miatt az alkoholba menekült, addig semmi gond nem volt vele, persze elváltak, mert más megoldás nem volt, de ha nincs az az eset, ami őtt nehezebb helyzetbe hozta, talán sose nyúl az italhoz, és normális család lettek volna.
2016. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%

Én eddig összesen 2 pasival jöttem össze így azt nem mondhatom hogy nagy a tapasztalatom. De az tény hogy saját káromon tanultam meg mennyire kevés az hogy valaki nem egy s.eggfej. az első barátom kedves volt aranyos és egy papucs. Ezt már az első találkozásnál sejtettem a másodiknál tudtam de elhittem hogy ha figyelmen kívül hagyom a tényt hogy domináns pasira vágyom és amúgy se az esetem de össze jövök vele akkor a fene jó belsője majd ellensúlyozza. Rá kellett jönnöm hogy ez magában édeskevés és szakítottam vele. A mostani párom ötvözi a jó tulajdonságokat a magabiztossággal dominanciával (nem nem ver meg napi 2x csupán nem tőlem vár minden döntést és nem hunyászkodik meg) és a nekem megfelelő külsővel.

Ahhoz hogy egy kapcsolat működjön elengedhetetlen hogy a felek megfeleljenek egymásnak. És itt nem csak arra gondolok hogy pénzügyileg jól álljon a pasi vagy a nő (persze van akinek ez elengedhetetlen) hanem arra hogy ne legyen olyan tulajdonsága amihez a másik nem tud alkalmazkodni és nem tud vele együtt élni.

Nálam ilyen a butaság a rossz kommunikációs készség a bunkó viselkedés nőgyüllölet magabiztosság hiánya stb.

És ezek közül van ami a kiállásból öltözetből első pár mondatból leszürhető. Emellett mindenkinek más az ízlése külső terén. Esetleg rossz az időzítés. Annyi oka lehet annak hogy valakit elutasítanak csupán itt valamiért mindig a nők felszínessége meg pénzéhsége és mazoista hajlamai a mindent elsöprő ok.

2016. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
9%

Nézd nagyon jó, hogy próbálkozol illedelmesen. Ez már most elég ritka a te korosztályodban. Én két lehetőséget látok, vagy simán nem jössz be neki vagy pedig ebben a korosztályban még elég jellemzően a menő alfahímek kellenek a nőnek.

Viszont hidd el, az idő neked dolgozik és a 25-30-as nők már megvilágodosnak és nem kell nekik a bunkó pasi. Illetve a családalapítás felé már egyre inkább a komoly pasikat keresik, akkor még nagyobb esélyed lesz.

Te csak továbbra is próbálkozz illedelmesen, legyél ápolt, normálisan öltözött és ne 3 fejjel magasabb nőhöz menj oda...és akkor elég hamar lesz sikered is.


Hozzáteszem nagyon jó végre nem egy tipikus "ronda vagyok, lúzer vagyok, semmit sem teszek ellene, félek ismerkedni és úgysem sikerülne, hogy szerezzek barátnőt magamnak?" kérdést olvasni.

2016. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha udvariasan jön oda valaki, attól nem feltétlenül lesz vonzó és szimpatikus. Minden esetben joga van a nőnek nemet mondani, mindegy, milyen formában mész oda hozzá.


Az a gond az ilyen srácoknál, mint te is, hogy egyszerűen random odamennek valakihez, és azt hiszik, hogy ennyi elég. Aztán a sok kudarc után elmegy a kedvük az egésztől.


Tök egyszerű: előbb szemezz velük! Mosolyogj! A válaszreakcióból már kiderül, hogy ha odamész, akkor nyitni fog feléd, vagy elküld a búsba.

A mai srácok egyszerűen ezt a részt kihagyják, csak látnak valakit, és úgy tesznek, mintha az ismerkedéshez nem kéne a kölcsönös szimpátia, elég ha ők kinézik maguknak a csajt.

Azt meg másképp nem tudod meg, hogy te bejössz-e neki, csak ha előbb kicsit flörtöltök.


Mi már általános iskolában tanultuk, hogy a kommunikáció 20%-a a beszéd, és 80% a metakomunikáció: hanglejtés, gesztusok, arckifejezés. Olyan szinten szükségünk van erre, hogy írásban is szmájlikat és minden fa.szomat használunk, hogy ne legyen félreérthető a mondandó.


Az udvariasság dicséretes, de az a mindennapi élethez szükséges. Az ismerkedéshez az kell, hogy tudj flörtölni.

2016. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

Mert attól még, mert udvarias vagy, nem kapsz sütit. Az illemtan alapvető elvárás, nem pedig plusz pont. És attól még, mert valaki illedelmes, még mindig nem feltétlen akarok vele járni.

Hihetetlen tudom, de az udvariasságon túl elég sok alapvető tulajdonság van, amit a nők szeretnek és elvárnak :D

Felnőtt ember vagyok, ha fél mondat után hajtok el valakit, akkor fél mondat után hajtok el valakit. Nem kell megismernem valakinek a fél élettörténetét ahhoz, hogy el tudjam dönteni, érdekel-e vagy nem.

2016. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
63%

Ideje lenne felfogni, hogy a kedvesség kevés egy kapcsolathoz. Hiába hiszitek, hogy csak a bunkóknak van barátnője, attól még nem lesz igaz. Millió jóképű és normális férfi futkos a világban. És a 2 percig kedveset játszó férfi nem lesz befutó.


Nem is értem miért erőlködik itt néhány nő megmagyarázni ilyen "férfiaknak", hogy is működnek a dolgok. Komolyan legyetek nekik hálásak, mert bár kedvesnek képzelitek magatokat, csak kötekedtek velük.


Továbbá az "Eljössz velem, mint kedves férfival randizni? Nem? Akkor a kva anyád" stílus sem teszi hitelessé ezeket az emberkéket.


25/F

2016. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!