Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelmi vagy üzleti alapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi vagy üzleti alapon létesülnek manapság a kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Tehát megszerettem olyan jó vele alapon jönnek össze a párok vagy inkább üzleti alapon történik azaz én mit tudok adni a kapcsolatba te mit tudsz adni...
2016. okt. 22. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Nálam a kettő összefügg... nem tudok olyasvalakibe beleszeretni, aki nem elégíti ki az igényeimet.
2016. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Inkább helyesbítek. Ebben a sorrendben létesülnek a kapcsolatok.
2016. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Is-is, férfi és női oldalról egyaránt.
2016. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem túl van dimenzionálva ez a pénz mennyire fontos a kapcsolatokban.


Mármint egyáltalán nem panaszkodhatom anyagi téren, de eddig nem vettem észre, hogy ez segítené a párkapcsolat kialakítását, így nem lehet túl fontos tényező sem (hiába gondolja mindenki, hogyha van pénzed, akkor minden nőt megkaphatsz)

2016. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

Szóval Neked igényeid vannak 1-es? A nagy igényességed Magaddal szemben nincs?? Nem gondolod, h igényeid megteremtése az a te feladatod lenne??!

Mit adsz cserébe? A tested és az igényes lelked? .. :))

Gusztustalan vagy. :((

2016. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

# 5: Az az igényem, hogy jól érezzem magam a párommal, és itt nem anyagi tényezőkre gondolok, hanem olyan értékekre, mint kölcsönös tisztelet, kommunikáció, jó szex, figyelmesség, kedveskedés, stb.

Ugyanezt nyújtom én is.


Azt látom, és tapasztalatlanul magam is átéltem, hogy ha valakibe beleszeretek "csak úgy", anélkül, hogy ismerném és megtapasztaltam volna, hogy mit nyújt számomra, akkor jön a kínlódás, hogy "jaj, hát nem is olyan, amilyenre vágytam, meg én nem ilyen kapcsolatot akartam".

Ezért először azt figyelem, hogy jól érzem-e magam a kapcsolatban, és utána jön a szerelem. Nem egy ideálba szeretek bele, hanem a másik valós személyiségébe, amibe az is beletartozik, hogy hogyan működik a párkapcsolatban.

2016. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

Nálam csak érzelmi alapon működik a kapcsolat. Én megteremtem magamnak amennyi kell ( és vannak igényeim :) ), a partner is megteremti magának. Nekem nincs közöm az övéhez, de neki sem az enyémhez.

Ha komolyra fordul, akkor meg közös. Ennyi. Sztem ez a tiszta és normális felállás.

2016. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
# 4: Szerintem az "én mit tudok adni a kapcsolatba te mit tudsz adni" nem feltétlenül anyagiakat jelent. Én legalábbis nem így értelmeztem. Minden kapcsolat egy adok-kapok, és akkor lesz harmonikus a párkapcsolat, ha a kettő egyensúlyban van.
2016. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
1-es. Akkor félreértetted a kérdést. De, sztem nem tetted. Kár halandzsáznod, ezt a rizsát majd az "igényeidet" megadó szerencsétlennel eteted meg. :(
2016. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot keres valaki, - összeköltözés, család alapítás - akkor fontosak az anyagiak IS. Ha egy férfinak esze van, az se cuccol össze olyannal, akit neki kell eltartania, mert évek óta munkája sincs. Gondolom nem kell elmagyarázni az okokat.


Ha valakivel csak dugni akarsz, de semmi több, akkor oda elég a testi-lelki vonzalom.

2016. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!