Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Minek köszönhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minek köszönhető, hogy a hirtelen lelkesedés rövid időn belül még hirtelenebb érdektelenségbe csap át?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokadik eset, hogy megismerkedem egy lánnyal, ahol úgy néz ki, lehet valami a dologból, aztán hirtelen minden oda, szinten minden ok nélkül.

Még részletesebben az első hozzászólásban írom le, ha érdekel valakit.


2016. okt. 22. 20:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval, úgy kezdődik, hogy látszólag a csaj már odavan értem, én a sorozatos elutasítások miatt óvatosan kezelem a dolgokat, majd mikor elhiszem, lehet valami, akkor hirtelen stop. Normális életmód, évek óta fejlesztem külső, belső tulajdonságaim. Ennek ellenérem sem vagyok unalmas. Környezetemben élő emberek sem értik. Eléggé tanácstalan vagyok, lehet a magabiztosságomat kell fejlesztenem, amiből azért még akad egy kicsit, bár azon is már nagyon kell dolgoznom.
2016. okt. 22. 20:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj, komolyan annyira kíváncsi vagyok az ilyen "tök normális vagyok, de még sincs senkim" pasikra... -.-


Majd írjatok már rám, ha a nagy önfejlesztések közben belefér az időtökbe. Köszipussz!

2016. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szemléld magad egy külsős szemével és gondolkozz el.

Egyszer voltam ilyen egy férfivel. Elsőre maga volt az álom, majd kiderült, hogy társfüggő. Próbáltam távolságot tartani, kértem is, hogy ne akadjon rám ne kezeljen úgy 1 hét ismertség után mintha már 1 éve a barátnője lennék, nem ért semmit. Majd meglepődött amikor véget vetettem a kapcsolatnak...


Ez csak egy példa, lehet nálad nem ez a probléma.

2016. okt. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!