Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban kamu kérdések lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban kamu kérdések lehetnek azok amik jó nők csúnya átlag alatti pénztelen férfiak párkapcsolatairól szólnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
De miért akar csúnya, csóró pasi jó nőt? Vannak csúnya, csóró nők is.
2016. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Lehúzhatná már a rolót ez az oldal.
2016. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Látom te sem érted a kérdést...
2016. okt. 23. 12:42
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
36%
Nem. Vannak ronda, csóró, semmirekellő pasik, akiknek olyan nője van, akik jóval többet érdemelnének.
2016. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 omba ***** válasza:
53%
Nem látom ezeket a kérdéseket, de öreg vagyok, beteg és csóró... aztán mégis enyém a legjobb nő!
2016. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen kérdéseknek mi értelme van? Így kívülállóként, honnan lehet tudni, azt a szép nőt, mi fogta meg, vagy egy jó pasit, egy átlagnak sem tartott nő mivel fogott meg? Az az ő kettőjük dolga. Minden ember más. A mostanában, általánosan jó nőknek tartott nők, engem inkább taszítanak. Tehát, én akár hogy nézek ki, nekem nem olyan a párom, mert nekem az ideális nő, az alacsony kissé telt nő. Teljesen hidegen hagy, egy 175 centis 55 kilós nő. Vagy is, te sem tudhatod, egy általad jónak tartott nő, mit csodál egy általad átlag alatti pasiban.
2016. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagyok gazdag, de szegény sem, nőm még soha nem volt, szóval én abszolút úgy látom, hogy igen, kamu kérdések lehetnek ezek elég valószinű...
2016. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Viszont ami szégyen és gyalázat, hogy ezek a Sunshinedoll féle "nők" még meg is tudnak élni valamiből, állitólag nem is rosszul... Borzasztó, hogy ilyeneknek áll a világ, holott az ilyenek érdemelnék meg a csóró létet.
2016. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért érdemelne csóró létet? Mert igaza van?
2016. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Nincs összefüggés.

Nem.

2016. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!