Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! I a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! I a véleményetek az olyan pasiról aki tutyi mutyi a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozok de hiába,még egy randim se volt.Netes társkeresőkön szoktam próbálkozni.De valamit nem jól csináltam.Már töröltem magamat nem láttam értelmét neki.Személyesen még soha se mentem óda egy lányhoz se nincs hozzá bátorságom.Nem tudom hogy kezdjem el.Már kezdem teljesen feladni.Normális dolog hogy nincsen bennem kitartás?Lassan 28 leszek és úgy érzem hogy ez nem fog változni.Nagyon gáz ha ilyen béna egy pasi?f
2016. okt. 24. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Igen, nagyon gáz, és az a véleményem, hogy örökre egyedül fog maradni az ilyen pasi.

28 évesen sem mentél még oda senkihez... Most erre mit lehet mondani? Ülj otthon a se.ggeden, és reménykedj, hátha hoz a Jézuska egy műpuncit.

2016. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
jól teszi. Legalább nem lesz 40 éves korára 40 évnyi hitele... remélhetőleg.
2016. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
67%

nekem bejönnek a vissza húzódóbb félénkebb férfiak, plusz a sok std miatt annak is örülök ha még ne mvolt ezer nővel.


találkozz majd egy olyan nővel mint én, én simán kezdeményezek is, csak azért onnantól már ne rontsd el :D

2016. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sose találkozram olyannal aki a béna pasit kedveli.
2016. okt. 24. 18:44
 5/12 anonim válasza:

3-as vagyok, valaki aran yos találja (Főleg olyanok mint akik nem egyt ámaszt keresnek egy férfiban), bár tényleg többen szeretik a magabiztos férfiakat de ízlések és pofonok.


Járj többet társaságba és fogsz ilyet találni majd, vagy változz meg.

2016. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Érdekes lenne ha el mennék társaságba,hiszen nincs kível elmenni.Egyedül meg hova mehetnék?csak legyek magamba?Elég nehéz a helyzetem!
2016. okt. 24. 19:32
 7/12 Taushi ***** válasza:
Próbálj meg esetleg valamilyen közösségbe bekerülni. Valahova ami valamelyik hobbiddal kapcsolatos. Ott szerintem segítenének beilleszkedni, mivel ugye van közös érdeklődés.
2016. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

K.b. annyi az esélye egy közösségben is hamar találni valakit mint megnyerni egy lottó 5-öst. (Az az ilyen srácoknak. Saját tapasztalatból beszélek.)


A legtöbb ilyen hely tömve van olyan srácokkal is aki megunták a ribizlit és egy normálisat keresnek, és persze tömve van olyanokkal is akik végre be akarnak csajozni.

De ha nem vagy jó itt is kevés az esély. Ha kis szerencséd van akkor még van szabadon egy két, önbizalom hiányos (kétségbe esett) szinte mind egy kit kereső kórosan elhízott lánykát, vagy bűn rondát.


Nem vagyok ronda, igaz nem vagyok Adonisz sem... de azért az még sem érdemlem, hogy a bemutatott csajok közül

még egyik se álljon velem többet szóba (kerüljön).

Nekem szerencsére nem kellet elutasítsak senkit de láttam egy két olyan lány akinek biztos nem volt senkije és valószínűleg nem utasított volna el... de viszont, ezek sokkal mélyebb depiben vannak mint az ide író srácok. Szinte biztos, hogy bánat kajálásban híztak el ennyire és nem betegség miatt.


Az, hogy elmész egy helyre és ott majd hirtelen csajod lesz szerintem csak a filmekben van úgy, az ilyen típusú srácok esetében.


Egy szintén 28 köröli f.

2016. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Taushi ***** válasza:
Nem feltétlen úgy értettem, hogy ott csajozzon. Az elsőre valóban nem könnyű. Inkább ismerkedjen, szélesítse az ismeretségi körét, úgy talán növelheti az esélyeket.
2016. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs mese,ide már terápiás prosti kell.
2016. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!