Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket lenéző és lebecsmérlő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket lenéző és lebecsmérlő, a "mai nőknek milyen könnyű az élet" típusú gondolkodású férfiaknak milyen sikereik vannak társkeresésben?

Figyelt kérdés

Azok akik azt hangoztatják, hogy a nőknek az ég világon nem kell csinálniuk semmit. Alanyi jogon mindent megkapnak. Csak szét kell tenni a lábukat. Napi 100 levelet kapnak társkeresőn. Válogathatnak a jóképű és gazdag pasik között.


Ezeknek a pasiknak, akik így állnak a nőkhöz és ezt hangoztatják, milyen a magánéletük?


2016. szept. 17. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

én nem látok összefüggést a véleményük, és a magánéletük között :)


20 évesen lett barátnőm, 5 évig tartott. Azóta akármennyit fizettem társkeresőn, akárhová megyek, csak azt látom, hogy bármilyen undorító dagadt, igénytelen nőnek van férje. És minden nő azt mondja, rengeteg levelet kap, nekik csak választaniuk kell.


Ha most ezzel azt akarod mondani, hogy téged bezzeg nem rajonganak körbe, akkor próbálj meg pl a metrón úgy utazni, hogy nem okostelefonozol vagy zenét hallgatsz

2016. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
ja, és ez nem hozzáállás, hanem tapasztalat
2016. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Amint az első válaszadó is demonstrálja, az ilyen pasik sikertelen lúzerek, akik minden sikertelenségükért a másik nemet hibáztatják, mert az sokkal könnyebb, mint belátni a hiányosságaikat és változtatni rajta.


Tudod, ez a savanyú szőlő esete, hogy neki nem is kell nő, mert mind úgyis csak ku.rva, és csak a pénzére hajt (ami egyébként szintnén nincs nekik.)

2016. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
neharagudj, én tök kultúráltan ismerkednék, de nem jönnek válaszok. Itt hol van az én hiányosságom?
2016. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Ne haragudj első, de nem kell csodálkoznod. Dagadt undorítónak nevezel valakit, akit nem is ismersz.

Utána közlöd, hogy kulturált vagy.


Nem kell meglepődnöd.

2016. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt egy csomó barátnőm, nem nézem le a nőket, semmi gyűlöletet nem érzek irántuk, de még csak nem is haragszom rájuk, mégis úgy gondolom, hogy összehasonlíthatatlanul könnyebb helyzetben vannak, mint az (átlag)férfiak és ami problémával küzdenek, azt szigorúan maguknak okozzák. Remélem ezzel megválaszoltam a kérdésedet.
2016. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egyáltalán nincsenek könnyebb helyzetben. Jópár csaj megmutatta már amikor megpedzegettem ezt a témát, hogy tulajdonképpen milyen is a választék a társkeresőkön. Férfi létemre ÉN süllyedtem a földig szégyenemben, hogy a "férfiak" mennyire infantilisek, éretlenek és bénák. Hiába a végtelen sok jelentkező, de azok közül abszolút nincs kit választaniuk, és a normálisabb pasik levelei elveszik a sok lúzeré közt. Sokszor az van, hogy már szó szerint az életkedvük is elmegy, sokszor az orktömeg közt már az amúgy még "elmenő" pasik levelei is beárnyékolódnak. Abszolút megértem a nőket, csak dühös vagyok arra, hogy emiatt azok a férfiak akik foglalkoznak magukkal, kimunkálják magukat stb, nem találnak maguknak társat, az utolsó retardált kis bunkó kreténnek meg mindnek van barátnője. Más kérdés, hogy kéne-e egy olyan nő, akinek annyi önbecsülése sincs, hogy ne jöjjön össze egy ilyen alakkal, hááát... Jó kérdés. - 32F
2018. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!