Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért működik ez a módszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért működik ez a módszer?

Figyelt kérdés

Haverom azt szokta csinálni, hogy buliban a csaj társaságokból mindig a legcsúnyább nőhöz megy oda, vele kezd táncolni, és utána le sem tudja vakarni magáról a társaság szebb tagjait, ők kezdeményeznek nála maguktól.

Illetve van egy-két társkeresőről összeszedett, nem éppen előnyös külsejű lány barátja, akikkel eljárogat ide-oda, és a szép nők megbámulják. Volt, hogy meg is szólították mindenféle mondvacsinált dolgokkal. Persze ha egyedül van, a kutya se törődik vele.

Miért van ez?


2016. okt. 25. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert sok a ringló, akinek a foglalt fa.sz jobban ízlik.
2016. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Párom is mesélt erről a módszerről. Szerintem a nők hiúsága miatt működik. Ez a ha csúnya Rozi kell Pistinek akkor Rozi biztos tud valamit de én megmutatom hogy jobb vagyok. De ez csak tipp. Engem nem buliban szedtek föl és élőben még nem láttam működni a módszert.
2016. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Egó-játék. A szép nőben benne van az egó, büszkeség, hogy "nehogy már egy ilyennel is beérje" ergo rárepül a tagra korán. Mondjuk ki az, aki buliban ismerkedik...:)
2016. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Az is be jött párszor, hogy mindennel kimutattam, oda és vissza vagyok érte. Majd, mintha nem is létezne. Át néztem rajta mint az ablakon. Döbbenet a csajnál, majd ő próbálkozott.
2016. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert a nők féltékenyek hogy a ronda csajnak csapják a szelet
2016. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet egy ,,csúnya" csajt felszedni?
2016. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem, mondom ezt nőként, akarnak egy kis sikerélményt. Elhódítani egy férfit. Bizonyíték továbbá maguknak, hogy szépek. De garantáltan csak akkor működik ez a módszer, ha a férfi helyes.
2016. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

hát erről 2 eset jutott eszembe, voltam egy ideig egy csúnya csajjal mert könnyen adta magát, majd elkezdtem fűzni a barátnőjét, a barátnője letiltott, a másik meg lehordott mindennek... pedig a barátnője jobb csaj volt, simán összejöhettünk volna, igazából a másik csajjal csak a szex és az ismeretségek kialakítása miatt voltam.



viszont volt egy olyan, hogy egy társaságban voltunk, ott volt egy csaj beszéltünk pár szót, de úgy hogy nem is igazán néztem oda mert messengeren beszéltem azzal aki éppen tetszett, aztán ez a csaj aki a társaságban volt utána randizott vele, mondta hogy idegesítette, hogy én nem figyeltem úgy oda rá mint a többiek.... szóval van benne igazság szerintem.

2016. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez csak akkor működik ha a faszi nem ördög
2016. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezzel ám tudod is húzni az agyukat, ha meg is hivod a rondábbik csajt a szemük előtt, lobogtatod a pénzt, a szépeket meg semmibe veszed, lealázod. Mellesleg mire fől vannak kiakadva, nem érdemlik meg. Azon kivül hogy szépen néznek ki, mit tudnak letenni?. Én is voltam már igy hogy buliba volt egy viszonylag jó csaj meg barátnője, én lesmároltam a barátnőjét aki nem olyan jó.. hát erre az a csaj is gyorsan lesmárolta akivel épp volt. Nevetséges kislányos egy viselkedés
2016. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!