Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A napokban olvastam az interne...

A napokban olvastam az interneten egy Lantos Mihály fickó által vezetett villámolvasás nevű dologról. Van vkinek tapasztalata erről? Tényleg működik ez, vagy csak valami hatalmas kamu és pénzlehúzás?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon gyanús ez a csodamódszer. Ezzel elvben két óra alatt meg tudok tanulni kb. 200 oldalt tankönyvből, úgy, hogy le tudok vele sikeresen vizsgázni. Jelenleg 2 óra alatt nem olvasok el 200 oldalt, pláne nem tankönyvből, ami tele van tűzdelve szakszavakkal. (félreértés ne legyen, kiválóan tudok olvasni).

2016. szept. 24. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, én csak a saját véleményemet tudom közölni.

A villámolvasás haszna ott van, ahol van egy szósz, mondjuk 10 oldal, benne két kifejezés a lényeg. Olyan jellegű tömény, mondatról mondatra értelmezendő, a megértés után tovább lépő struktúrákra, mint mondjuk a műegyetemi matek könyv, teljességgel alkalmatlan.

Alkalmatlan továbbá a nyelvi humor élvezetére is, mert ha netán azt írja valaki, hogy: nem kerget a batár, azt gyorsolvasásban úgy tatárnak olvasod, mint a pinty.

Ezen felül szerintem már maga a gyakorlás ront egy dioptriát. :D

2016. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam a tanfolyamán. Nem ajànlom. Legközelebb ilyen tanfolyamra mennék, biztos tesztelném az oktatót!

A csoportból mindenki csalódott volt!

2016. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamu, nehogy bedőlj.
2017. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!