Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a pénisz növelő módszer...

Ez a pénisz növelő módszer működik?

Figyelt kérdés

Jelq technika, amellyel a barlangos test tágulását érhetjük el... vélemény?

19 éves vagyok és csak 12cm a péniszem, ami nagyon zavar. Ha sikerülne legalább 1-2 centit még szereznem az már nagyon jó lenne.


2016. okt. 21. 10:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Idáig úgy voltam vele én is, hogy pénisz növelő módszer a drága műtéten kívül nincs. De erről a jelq dologról jókat írnak.
2016. okt. 21. 10:13
 2/9 anonim válasza:
Az én véleményem...fogadd el úgy ahogy van, sajnos ezek csak beetetős marhaságok..és nem azon az 1-2 centin fog múlni semmi.
2016. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

12cm az elég kicsi. Én eléggé nagy testsúllyal rendelkezem, és úgy 14 (ha sikerülne lefogyni, és eltűnne a nagy zsírréteg a péniszem körül, akkor nyernék durván 3-4 cm-t is)

Nem lehet, hogy nálad is ez áll fent?

Ha mégsem sajnos akkor ezt kell elfogadnod. Olyan lányt találni aki csak a kicsit bírja. (Nem akarom összetörni az álomvilágot, de a méret igenis számít. Ha nem működik jól a szexuális életed egy lánnyal, akkor halott ügy a kapcsolat is.)


A másik megoldás, hogy találsz egy olyan lányt akinek ez a tökéletes méret! Sokan vannak azért.

2016. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elfogadni nem nagyon tudom. Alacsony is vagyok (170cm) és ezért is kezdtem el edzeni már vagy 1 éve, hogy jó testtel kompenzáljam az alacsonyságom és a cerka méretét.

18-20% lehet a testzsírom. Ha leviszem 11% körülire akkor se hiszem hogy sokkal jobb lenne. Max 1 centit nyernék, de ha újra tömegelni kezdek, akkor el is tűnne.

2016. okt. 21. 10:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként van barátnőm, és rendes... ő tuti elfogadná (még nem feküdtünk le). De engem attól még nagyon zavar.
2016. okt. 21. 10:40
 6/9 anonim válasza:
Erre a legjobb megoldás a Titán gél! Nézzen utána fiatalember, még nem késő!
2016. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobbára a vastagság számít, nem a hossz.
2016. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Egyszer beírt ide egy lány és elmondta, hogy a férjének 12 cm és nagyon boldogok vele. Ne használj semmilyen készítményt. Ezekkel csak a pénzt szedik ki belőled. És egészségügyi következményei is lehetnének!
2016. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Semmi nem igazolja, hogy működik és meg is sérülhetsz tőle! Inkább fogadd el magad, főleg így, hogy tudod, hogy a barátnődnek is megfelel!
2016. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!