Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok mondani olyan társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani olyan társkereső/közösségi oldalt, ahol a külsőmre vonatkozóan kaphatnék egyértelmű visszajelzéseket?

Figyelt kérdés
A facebook nem opció, mert vadidegenek úgysem fognak ismerősnek jelölni és/vagy rám írni, a gyk-ról nem is beszélve, ahol simán vissza élhetnek a képemmel és egy-egy eltévedt ismerősbe is simán belebotolhatok (az anonimitás hátránya ugye, főleg, hogy simán lehet egy kíváncsiskodó h***egyerek vagy troll is). Szóval egy olyan közösségi/társkeresős oldalt keresek, ahol mindenki "értékelheti" a másikat és közben lehet ismerkedni is. Ja és a badoo-t se említsétek, mert az egy elcseszett fizetős oldal (és emiatt totálisan perifériára szorulsz), arról nem is beszélve, hogy sztem kamu, mert valahányszor regisztráltam, egyből mindig vénasszonyok akartak velem ismerkedni.

2016. okt. 26. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt tudom csak ajánlani. Annyit esetleg tudsz tenni, hogy csak magasabb százalékosoknak küldesz képet, azoknál talán nagyobb a biztonság.
2016. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

donna.hu


ezen a közösségi oldalon ismertem meg párom, már 3 és fél éve együtt vagyunk :)

2016. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pasi vagy?

Próbáld ki a valóságot! Ha a lányok rád mosolyognak, hajlandóak ismerkedni veled, akkor jól nézel ki, ha nem, nem.

Ráadásul ingyen van!

2016. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Igen, pasi vagyok. A való élettel csak annyi a probléma, hogy jóval komplikáltabb és a véleménynyilvánítás sem olyan gátlások nélküli, mint egy közösségi oldalon illetve az összképen van a hangsúly. Egyébként kifejezetten az arcom megítélése szempontjából lenne hasznos egy ilyen oldal, mert egyébként alacsony és sovány vagyok, ugyanakkor helyesnek nevezhető (legalábbis mások szerint). Viszont piszkosul kíváncsi lennék arra, hogy egy csajnak mi lenne az első reakciója a külsőmre, majd később megint arra, amikor a mélyebbre nyúló beszélgetés során szembesülne, hogy nem vagyok egy Adonisz testű, sőt...
2016. okt. 26. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha akarod nekem küldhetsz képet.

19/L, győri vagyok

Egyébként szerintem bármelyik társkeresőt kipróbálhatod ilyen célból. Csak az arcodról tegyél fel képet és nézd meg a reakciókat.

2016. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel ide egy képet, majd mi megmondjuk.
2016. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Donna.hu
2016. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem,hogy miért fontos Neked a külön értékelés?Ráadásul ha valakivel megismerkedünk nemigazán csak a fejére vagyunk kíváncsiak, inkább az összképre, sőt, arra is, ami a fejében van...


Ha regisztrálsz egy társkeresőre aki rád ír - annak biztos bejössz, külön véleményezés nélkül.

Olyan nem hinném,hogy történik,hogy azt írja: Te nagyon sármos pasi vagy, de ennyi..és te megelégszel ezzel?


Ráadásul ízlések és pofonok...tudod...tehát biztos vna akinek bejössz, van akinek nem. Ezzel mindannyian így vagyunk.

Ha van egy baráti köröd ahol őszinte csajok vannak, kérd ki az Ő véleményüket, többre mész vele!


Én a korod alapján vénasszonynak számítanék Neked biztos. Bár sosem regisztráltam társkeresőn, ennek ellenére számtalan fiatal pasi talál meg...

2016. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 es a társkeresőn nők nem írnak férfiakra, itt elbukott a dolog...
2016. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!